Muzejā skatāma izstāde "Subjektīva un perspektīva"

Gulbenes novada vēstures un mākslas muzejā 27.novembrī atklāja Latvijas Mākslas akadēmijas studentu izstādi “Subjektīva un perspektīva”, kur aplūkojamas Artas Kalniņas gleznas un jauno rotu mākslinieču darbi. Izstādes kuratore ir gulbeniete Rasma Pušpure, kas arī ir Mākslas akadēmijas studente.

“Priecē, ka Mākslas akadēmijas studenti nāk pie mums ar savām jaunajām idejām, ienes “svaigumu”, kas varbūt ne vienmēr visiem patīk. Tomēr viņiem jābūt pārdrošiem,” stāsta izstāžu dekoratore Valentīna Brūniņa.  

Izstādē ikviens interesents varēs aplūkot Gintas Zabarovskas, Darjas Semjonovas, Lienes Ventnieces, Rasmas Pušpures, Lāsmas Ansones, Unas Mikudas, Ilzes Egles, Artas Kalniņas, Madaras Keidžas un Ievas Kornes mākslinieču darbus.

Izstāde būs aplūkojama līdz 3.janvārim darbdienās no pulksten 9.00 līdz 17.00, sestdienās no 10.00 līdz 14.00. Biļešu cena pieaugušajiem ir 0,40 eiro, skolēniem – 0,20 eiro. Pirmsskolas vecuma skolēniem ieeja katru dienu būs brīva, savukārt trešdienās ieeja brīva – pensionāriem un invalīdiem.

Pēc šīs izstādes tās apmeklētājus priecēs mākslinieces Gundegas Rancānes gleznu izstāde.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide