Muzikāla izrāde bērniem – “Vējš vītolos”

Trešdien, 11.oktobrī, pulksten 13.00 Alūksnē viesosies skaista un muzikāla izrāde bērniem – “Vējš vītolos”, kurā piedalīsies aktieri Mārtiņš Brūveris un Valdis Vanags, kā arī Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra (LNSO) “Vītolansamblis”!

Muzikālo izrādi bērniem “Vējš vītolos” veidojis Leļļu teātra galvenais režisors Ģirts Šolis un “Spēlmaņu nakts” balvas ieguvējs, Nacionālā teātra, Leļļu teātra un Valmieras drāmas teātra izrāžu mūzikas autors Edgars Mākens.

Bērnu muzikālās izrādes pamatā ir Keneta Greiema pazīstamais darbs “Vējš vītolos”, kurā galvenie varoņi ir mājmīlīgs Kurmis, laiskas ūdensdzīves piekritējs Žurks, izlutināts lielbagātnieks Krupis un vieds vientuļnieks Āpsis.

Izrāde ir stāsts par īstu draudzību un būs neaizmirstams piedzīvojums gan lieliem, gan maziem skatītājiem.

Izrādes varoņus atdzīvina aktieri – Mārtiņš Brūveris un Valdis Vanags, kā arī LNSO “Vītolansamblis” (Georgs Sarkisjans, Ināra Brīnuma, Diana Ozoliņa, Ilze Urbāne, Jānis Semjonovs, Edgars Saksons, Guntis Kuzma) klarnetista un diriģenta Gunta Kuzmas vadībā.

Biļetes var nopirkt Alūksnes Kultūras centra kasē, kā arī visās “Biļešu paradīze” kasēs un “www.bilesuparadize.lv”. Biļetes cena – 5, 7 eiro.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide