Muzikālā komēdija "Septiņas vecmeitas" atkal rullē

Muzikālā komēdija SEPTIŅAS VECMEITAS atkal rullē Gulbenes kultūras centrā 20. martā 17:00.

RaCoco teātris piedāvā Tijas Bangas lugu trīs cēlienos „Septiņas vecmeitas”- tā ir viena no kulta statusu ieguvušajām lugām Latvijā, kas piedzīvojusi ļoti daudz iestudējuma versiju gan uz profesionālo, gan amatieru teātru skatuvēm.

Vecmeitu lomās iejutīsies Latvijā labi pazīstamās un leģendārās aktrises Olga Dreģe, Velta Straume, Raimonda Vazdika, Laila Kirmuška, Jūlija Ļaha, Dace Makovska, Ginta Krievkalna vai Liene Šomase, Maija Romaško un vienīgais vīrietis rožu dārzā - Juris Jope vai Emīls Kivlenieks.
Pie klavierēm Gints Žilinskis.

Olga Dreģe par izrādi:
Lai sievietes paraugās uz sevi no malas un pasmaida par savām aplamībām, ko pielaidušas līdz sirmam vecumam. Kundzes gados, kas ārkārtīgi tur važās savus vīrus un bērnus, lai paskatās, ka tas kādreiz var aplami nostrādāt arī šajos laikos. Aktrise būdama – Tija Banga to jauki ir ilustrējusi. Tas ir amizanti un priecīgi.

Liene Šomase par izrādi:
Mēs nekad nevaram zināt, kurā mirklī tā īstā mīlestība pie mums atnāks. Tāpēc nekad nevajag kautrēties, bet iet un runāt, būt atklātām un patiesām. Jauniešiem nebūt tik skarbiem  pret mammām, tētiem un krustmātēm, taču vairāk novērtēt, ko viņas dara bērnu labā.

Lugas darbība risinās pagājušā gadsimta trīsdesmitajos gados. Kādā pansijā dzīvo četras sievietes labākajos gados, kurām dzīve ir iegrozījusies tā, ka visas palikušas vecmeitās, tomēr vēlēšanās būt mātēm un tieksme par kādu rūpēties, ņem virsroku. Pateicoties apstākļu sakritībai, viņu pansijā dzīvo trūcīgs, jauns mākslinieks Pūpēdītis, kurš tad arī kļūst par vecmeitu rūpju objektu. Šīs rūpes un pārspīlētā mātišķā mīlestība aiziet tik tālu, ka nabaga jaunais mākslinieks gandrīz jau vairs nav sava likteņa noteicējs. Tai pašā laikā ielas pretējā pusē dzīvo divas māsas, kuru dzīves līkloči arī vijušies tā, ka abas palikušas vecmeitās, kuras par savu rūpju objektu izvēlējušās pieņemto audžu meitu Renāti. Un kā jau skaistās pasakās - kur jauni cilvēki, tur mīlestība, it sevišķi, ja dzīvokļu logi ir tieši pretī viens otram… Vai mīlas ceļš būs gluds, jeb arī kaisīts ar ērkšķiem? Vai abi jaunieši vecmeitas apvienos lielā, laimīgā ģimenē, vai divās karojošās nometnēs, skatītāji varēs uzzināt izrādē „SEPTIŅAS VECMEITAS”.

Izrādē skanēs Elgas Īgenbergas mūzika Normunda Jakušonoka aranžijā ar Arnolda  Auziņa dziesmu tekstiem.

Režisors - Ivars Lūsis, kostīmi - Jūlija Ļaha.

Biļetes Gulbenes kultūras centra kasē darba laikā, Biļešu paradīze tirdzniecības vietās vai www.bilesuparadize.lv
Kolektīviem pieteikumiem atlaides info@racoco.lv vai tālr.: 20007092

Biļešu cena: 7;-9;-12 Eur

Vairāk informācijas www.racoco.lv

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide