Muzikālajā bankā uzvar Dons ar dziesmu "Signāls"

Latvijas Radio 2 pop un rokdziesmu aptaujas „Muzikālā banka 2012" apbalvošanas ceremonijā par gada vērtīgāko dziesmu kļuvusi Dona dziedātā „Signāls" (autori: Dons un Adrien Fauconne, I.Bērziņa vārdi). Šai dziesmai mūzikas eksperti piešķīra pārliecinošu pirmo vietu, savukārt klausītāju balsojums to ierindoja ceturtajā vietā.

Par otro vērtīgāko dziesmu balsotāji atzinuši jaunās dziedātājas Antras Stafeckas izpildīto „Vētra nāk", bet trešajā vietā ierindojas klausītāju nemainīgi mīlētā grupa Prāta Vētra ar dziesmu „Vēl viena klusā daba". Aptaujas noslēguma ceremonija Ventspilī arī šogad notika iespaidīgi un skatītāji ļoti sirsnīgi uzņēma arī „Muzikālās Bankas" ekspertu padomes dalībniekus - Raimondu Tigulu, Intu Teterovski, Martu Kristianu Kalniņu, Arti Gāgu, Gunti Veitu, Elīnu Šimkus, Laimu Jansoni un Kristapu Krievkalnu, kuri publiku priecēja gan ar pirmatskaņojumiem, gan mazāk dzirdētiem skaņdarbiem, gan ar seniem un visiem zināmiem dziesmu hītiem. Publikas ovācijas izpelnījās koncerta izskaņā Elīnas Šimkus un Andra Ērgļa dziedātā „The Prayer"

 

Apbalvošanas ceremonijā visi finālisti saņēma mākslinieka Armanda Jēkabsona darinātās piemiņas balvas. Tika piešķirtas arī specbalvas - Ventspils pilsētas simpātiju balvu saņēma Intars Busulis ar dziesmu „Bēbīšu maršs", savukārt portāla Draugiem.lv balsotāji par draudzīgāko dziesmu atzina Rassel un Sabīnes Berezinas dziedāto „Dzīvo brīvi", bet Tallink apbalvoja visus trīs pirmo vietu ieguvējus.

 

Pēc klausītāju un ekspertu padomes kopvērtējuma dziesmas sarindojušās šādā secībā:

 

1.vieta Signāls - Dons

 

2.vieta Vētra nāk - Antra Stafecka

 

3.vieta Vēl viena klusā daba - Prāta Vētra

 

4.vieta Disco - Bermudu divstūris

 

5.vieta Bēbīšu maršs - Intars Busulis

 

6.vieta Dzīvo brīvi - Rasell & Sabīne Berezina

 

7.vieta Ne silts, ne auksts - PeR un Lady's Sweet

 

8.vieta Esi man klāt - Astro'n'out

 

9.vieta Uguns ledus - Otra Puse

 

10.vieta Kad pilsēta guļ - Tumsa

 

11.vieta Aizlaid pa viejam - Borowa Mc

 

12.vieta Mēs nepagursim - Mārtiņš Ruskis

 

13.vieta Sapņu pils - Fēlikss Ķiģelis

 

14.vieta DNS - Aija Andrejeva

 

15.vieta Zieds - LieneCandy

 

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide