Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mūzikas skolā notiks interesanti pasākumi 3

Gulbenes mūzikas skolā nākamnedēļ ir paredzēti divi pasākumi, uz kuriem laipni tiek gaidīts arī ikviens interesents un mūzikas un mākslas draugs.

Pirmdien, 14.martā, mūzikas skolā pēc ilgāka pārtraukuma atkal viesosies profesionāli mākslinieki - tas ir Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra stīgu kvartets. Pulksten 16.30 mūziķi sniegs koncertu "Simfoniskas impresijas kvartetam". Spēlēs Sandis Šteinbergs (vijole), Terēze Zīberte - Ijaba (vijole), Katrīna Krašauska - Krauze (alts), Ainārs Paukšēns (čells). Viņi atskaņos divus stīgu kvartetus - Edvarda Grīga stīgu kvartetu Nr.2 un Dmitrija Šostakoviča stīgu kvartetu Nr.10. Mūzikas skolas direktore Austra Veikšāne spriež, ka šī mūzika raisīs pārdomas un varbūt arī prasīs zināmu izpratni no klausītājiem, taču tas būs ļoti skaists koncerts.  

Runājot par otru pasākumu, A.Veikšāne saka, ka daudzu gadu garumā draudzējoties un izjūtot simpātijas pret mākslas skolu, šobrīd ir nolemts organizēt kopīgu pasākumu. Tas notiks trešdien, 16.martā, pulksten 16.00 mūzikas skolā. Pasākumā "Jūras tēma mūzikā un mākslā" vienosies gan mūzikas, gan mākslas skolas audzēkņi. Mūzikas skolas audzēkņi spēlēs skaņdarbus, kuri stāsta par jūru, jūrniekiem, zemūdens pasauli, ūdens viļņošanos, zelta zivtiņu un nāriņām, tiks atskaņota arī latviešu tautas dziesma "Jūriņ prasa smalku tīklu", savukārt mākslas skolas audzēkņi to visu atainos uz papīra ar krāsu palīdzību. Pasākuma laikā izskanēs 14 skaņdarbi un katru skaņdarbu apgleznos divi mākslas skolas bērni. Pēc tam darbi tiks analizēti un vērtēti.

 

"Domāju, ka tas būs ļoti neparasti, taču mums pašiem tas ļoti patiks," ir pārliecināta A.Veikšāne.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Kultūra un izklaide