Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mūzikla “Agrā rūsa” traģiskais mīlas stāsts aprīlī Valmierā

„APVIENĪBA ARS NOVA" sadarbībā ar Valmieras drāmas teātri piedāvā skatītājiem «Agrā rūsa» izrādes šajā sezonā 9. un 10. aprīlī Valmieras drāmas teātrī. Skatītāji aicināti apmeklēt traģiskā mīlas stāsta mūziklu, kuru pēc Elīnas Zālītes romāna motīviem veidojuši Jānis Lūsēns un Pēters Brūveris.

Ar noplukušu čemodānu reņģu piesmakušajā istabiņā sākas Elzas gadiem lolotais sapnis par skaistu un bezrūpīgu dzīvi Rīgā, kas pat krāšņākajā vasaras laikā izrādās dūmakaina un putekļaina.

 

Apmānot savas ilgas pēc mājām un spožo ilūziju sabrukuma sāpes, Elza soli pa solim nokļūst mirguļiem un vizuļiem aizslēptajā postošajā modes pasaulē. Kārotā naudas greznība drīz vien rada ne vien apnikumu, bet arī nicinājumu un naidu, kas iedrošina baisam noziegumam ziedošās mīlestības brīvībai.

 

Negaidīti tā pārtop vien par atmiņu gleznas drumslām izkropļotajā paradīzē. Sods dziedina jaunai dzīvei, kur kļūda vienam var izrādīties laime otram, atkal no jauna sagriežot likteni neparedzamā virpulī. Tikai jasmīni turpina nesatricināmi ziedēt un smaržot, līdz neprātam apreibinot mīlestību alkstošos...


Muzikālais iestudējums „Agrā rūsa" ar panākumiem un plašu skatītāju atsaucību tiek spēlēts Valmieras drāmas teātrī kopš 2010./ 2011 sezonas, vēl šajā sezonā Valmieras drāmas teātrī mūzikls «Agrā rūsa» teātra repertuārā aicina skatītājus 9. aprīlī pulksten 13.00 un 18.30 un 10. aprīlī pulksten 13.00 un 17.00.


Lomas atveido Ance Krauze - Elza, Uģis Roze - Žanis Ķikulis, Andris Ērglis - Italo, Amber - Cimbare un Valmieras drāmas teātra aktieri - Kārlis Neimanis, Māris Bezmers, Ieva Puķe, Elīna Vāne, Inese Ramute, Aigars Vilims, Arnolds Osis, Oskars Morozovs, Mārtiņš Liepa un citi.

Mūziklā piedalās mūziķu grupa komponista Jāņa Lūsēna vadībā.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide