Neaizmirstamas variācijas izcilu čellistu izpildījumā

23.septembrī pulksten 19.00 Alūksnes Kultūras centra Lielo zāli piepildīs iespaidīgas un neaizmirstamas leģendārāko rokmūzikas skaņdarbu variācijas septiņu izcilu čellistu izpildījumā.

Lieliskais Latvijas čellu trio “Melo-M” kopā ar talantīgo Igaunijas čellu kvartetu “C-Jam” ir apvienojušies, lai radītu unikālu un aizraujošu projektu ar nosaukumu “Black Cello Sabbath”. Lai arī visi šī projekta dalībnieki ir ieguvuši akadēmisko izglītību, šajā koncertā būs iespējams novērtēt un izbaudīt šo akadēmiskās mūzikas virtuozu variācijas par visiem zināmajām “Black Sabath”, “Deep Purple”, “Bon Jovi”, “Queen”, “Mettalica” u.c. rokmūzikas grupu himnām. Starp citu - tieši Alūksnē būs pirmais (un pagaidām vienīgais) šī projekta koncerts Latvijā. 

Grupas “Melo-M” dalībnieki: Kārlis Auzāns, Miķelis Dobičins, Jānis Pauls. “Melo–M” ir viena no starptautiski pazīstamākajām Latvijas mūzikas grupām. Koncertos “Melo–M” apvieno akadēmiskās mūzikas pamatus ar virtuozu izpildījumu un rokmūzikai raksturīgu atraktivitāti, kā arī sev vien raksturīgo stilu. Piecu gadu laikā grupa divreiz devusies turnejā pa ASV, notikuši koncerti Krievijā, Francijā, Lielbritānijā, Somijā, Zviedrijā, Norvēģijā, Vācijā, Ukrainā, Igaunijā, Lietuvā, Turcijā un citās valstīs.

Grupas “C-Jam” dalībnieki: Perts Tarvass, Levis-Danels Megila, Marguss Ūss, Tenu Jeesārs. “C-Jam” šobrīd ir viena no spilgtākajām Igaunijas grupām, kas ar savu neticamo talantu pārveidot visiem zināmas dziesmas čellu variācijās ir nojaukusi ierastās mūzikas robežas starp klasisko un populāro mūziku.

Šis koncerts ietilpst koncertu sērijā “Igaunijas Koncerti”, kas top sadarbībā ar Igaunijas lielāko koncertaģentūru “Eesti Concert”.
Biļešu cenas: 7 un 10 eiro. Biļetes nopērkamas Alūksnes Kultūras centrā un “Biļešu Paradīzes” kasēs, kā arī internetā “www.bilesuparadize.lv”.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide