Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nominanti "Gada balvai kultūrā 2013": kultūras darbinieki

Nominācijā “Gada kultūras darbinieks” pretendē Alda Alberte, Rita Gargažina un Sarmīte Supe-Stabiņa.


A.Alberte ir Tirzas kultūras dvēsele – aktīva, radoša un neordināra vietējā kultūras nama vadītāja. 2013.gadā amatierteātru skatē ar izrādi „Šūpulis” iegūts visaugstākais novērtējums un notikušas arī viesizrādes gan Gulbenes, gan citos novados. Jau ceturto reizi tika organizēts arī Pasaules tirzmaliešu saiets. Alda aktīvi līdzdarbojās arī Gulbenes novada svētkos, kas pagājušajā gadā norisinājās tieši Tirzā. Jāpiemin arī iecienītais un plaši apmeklētais Jaungada karnevāls, trīs kolektīvu dalība Dziesmu un deju svētkos, Latvijas nacionālo svētku svinības un daudzi citi pasākumi.


Rita Gargažina ir Lejasciema kultūras nama vadītāja. Vietējo kultūras dzīvi viņa vada jau 33 gadus. Rita ir zinošs kultūras dzīves speciālists, darbinieks ar augstu atbildības sajūtu, ļoti labs iestādes vadītājs un lielisks cilvēks. Ritas vadībā Lejasciema kultūras namā darbojas daudzi pašdarbības kolektīvi, kas gadu no gada uzrāda augstus rezultātus skatēs un konkursos. Ritai piemīt izcila prasme sadarboties gan ar pašdarbības kolektīvu vadītājiem, gan ar pašdarbniekiem. Tādējādi viņas idejas un ieguldītais darbs ir vainagojies ar daudziem skaistiem un apmeklētāju atzītiem kultūras pasākumiem, piemēram, Lejasciema pagasta svētki, amatierteātru festivāls “Kaudzēm smieklu”, tradicionālais ģimeņu pasākums “Cīrulītis” un daudzi citi.


S.Supe-Stabiņa ir Jaungulbenes pagasta kultūras darba organizatore, kas īsā laikā aktivizējusi sabiedrību kultūras norišu daudzveidībai pagastā. 2013.gadā Sarmīte lielāko darbu ieguldīja sieviešu korī "Liede", rūpējoties, lai koris diriģentes Ritas Vēverbrantes vadībā piedalītos Dziesmu svētkos Rīgā. Pateicoties Sarmītei, koris Mežaparka estrādē bija skaistos, rudzupuķu zilos tērpos. Sarmītes režisētā brīvdabas izrāde Jaungulbenes pils estrādē "Limuzīns Jāņu nakts krāsā" bija interesanta un labi apmeklēta. Pērnā gada nogalē Jaungulbenes tautas nams svinēja 125 gadu jubileju. Sarmīte šo nozīmīgo jubileju iecerēja un arī realizēja kā jauneklīgu, atraktīvu un pozitīvu pasākumu.


Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide