Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nominanti "Gada balvai kultūrā 2013": pasākumos realizē interesantas idejas

Nominācijā „Gada mūzikas koncerti/ konkursi/ projekti” izvirzīts labdarības koncerts „Baltum balts ir viss” Gulbenes kultūras centrā, novada tautisko deju kolektīvu koncerts “Deja ir mans ceļš pie tevis” Gulbenes sporta centrā un brīvdabas uzvedums “Limuzīns Jāņunakts krāsā” Jaungulbenes estrādē.


Labdarības koncerts „Baltum balts ir viss”, kas 22.decembrī notika Gulbenes kultūras centrā, bija veltīts Litenes bērnu patversmei. Šajā vietā mājas rod krīzes situācijās nonākušie bērni – bāreņi un bez vecāku gādības palikušie Gulbenes novada bērni. Koncerta idejas autors bija U.Kokars, un tajā uzstājās vietējie mākslinieki - Gulbenes mūzikas skolas pūtēju orķestris, Gulbenes novada Valsts ģimnāzijas koris „Silver”, Gulbenes kultūras centra bērnu popgrupa „Ledenes” un solisti - Sabīne Krilova, Normunds Mazūrs, Guntars un Kārlis Eniki. Pasākumu apmeklēja liels klausītāju skaits, un kopumā tika saziedoti 435,54 lati.


Pagājušā gada Muzeju naktī Gulbenes sporta centrā notika novada tautisko deju kolektīvu nakts koncerts "Deja ir mans ceļš pie tevis!". Koncerts bija kā pirmais solis dejotājiem pirms XXV Vispārējiem latviešu Dziesmu un XV Deju svētkiem. Pilnās skatītāju tribīnes koncerta laikā sajūsmināja un lielisku svētku gaisotni radīja jauniešu un vidējās paaudzes deju kolektīvu kopsolis. Aizraujošā degsme, mīlestība un azarts kārtējo reizi apliecināja, cik svarīga, mistiska un iedvesmojoša ir latviešu deja.


Saulainā un tveicīgā vasaras dienā Jaungulbenes estrādē norisinājās līdz šim apmeklētākais pasākums estrādes vēsturē - brīvdabas izrāde "Limuzīns Jāņu nakts krāsā”. Izrādi realizēja dažāda vecuma un ar atšķirīgu aktiermeistarības pieredzi vietējie pagasta iedzīvotāji. Vairākiem uzveduma dalībniekiem šī bija pirmā reize uz skatuves. Laikapstākļi un apkārtējā Jaungulbenes pils parka daba ļāva baudīt vietējo mākslinieku ieguldīto darbu.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide