Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Notiks mūsdienu deju jaunrades festivāls

Dalībai mūsdienu deju jaunrades festivālā, kas 25.februārī pulksten 11.00 notiks Gulbenes kultūras centrā, jau pieteikti 19 priekšnesumi, kurus sniegs kolektīvi no Gulbenes, Balviem, Aknīstes, Valkas, Alūksnes, Rēzeknes, Jēkabpils, Rīgas. Festivālu ikviens interesents varēs apmeklēt par brīvu.

Pasākuma organizatore, Gulbenes vidusskolas deju skolotāja Irēna Sproģe stāsta, ka šajā festivālā ir aicināti piedalīties tieši skolu interešu izglītības programmas pulciņu dalībnieki un viņu pedagogi. Šis festivāls būs pirmais sols, apzinot kolektīvu vēlmes un iespējas un gatavojoties nopietnu mērķu sasniegšanai. Mūsdienu dejas turpmāk tiks iekļautas skolēnu Dziesmu un deju svētku programmā. Piedalīties šādos svētkos - tas ir ikviena dejotāja sapnis. Taču tas nozīmē noteiktas programmas apguvi un dārgu tērpu iegādi.

 

I.Sproģe saka, ka šogad Gulbenes novada un daudzu citu Latvijas novadu interešu izglītības kolektīvi šādam uzdevumam vēl nav gatavi. Taču, vēloties nezaudēt stimulu darboties, attīstīties, šie kolektīvi sabrauks kopā festivālā Gulbenē.

 

"Priekšnesumus vērtēs pedagogi, kuri meklēs katrā kolektīvā saskatīt individualitātes izpausmes," saka I.Sproģe.

 

Gulbenē mūsdienu dejas skolēniem māca četri interešu izglītības pedagogi. Tie ir: Solvita Jansone Bērzu pamatskolā un Gulbenes 2.vidusskolā, Līga Zvirbule Stāķu pamatskolā un Ozolkalna pamatskolā, jauniešu centrā "Bāze" Valērija Olekša un es Gulbenes vidusskolā. Visi šo pedagogu kolektīvi festivālā rādīs savus priekšnesumus. I.Sproģe stāsta, ka bērniem un jauniešiem patīk mūsdienu dejas, kas aptver dažādus žanrus.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide