Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Notiks mūzikas un mākslas svētki

Visi interesenti aicināti 11.augustā apmeklēt jau otros mūzikas un mākslas svētkus "Zemes balss" Rankas pagasta "Kalna Pakalniešos".

Pirmie mūzikas un mākslas svētki saimniecībā norisinājās 2009.gada vasaras saulgriežos. Mākslas pasaulē toreiz palīdzēja iejusties Latvijas Mākslas akadēmijas studenti ar plenēru un noslēdzošo darbu izstādi, savukārt mūzikas pasauli uzbūra Jelgavas vokālais kvartets un saksofonists Tālivaldis Narvils. Dienas noslēgumā klātesošajiem bija iespēja piedzīvot vasaras saulgriežu Uguns rituālu Edītes Vējas vadībā. Svētku sākums paredzēts pulksten 17.00. Mākslu svētku laikā pārstāvēs gleznotājas, topošās mākslas vēstures skolotājas rancēnietes Evitas Rusovas darbi. Pāri tuviem un tāliem Gaujmalas pakalniem aizskanēs Jelgavas novada Lielplatones, Platones un Elejas pagasta jauktā kora "Sidrabe", kas ir senākais un tradīcijām bagātākais koris Zemgalē, skaistākās dziesmas (diriģenti Guntis Pavilons un Zita Kurševa, koncertmeistars Aigars Reinis), bet labākos vārdus šim vasaras vakaram un klātesošajiem teiks dzejniece Kornēlija Apškrūma.

Svētkus bagātinās arī Latvijas ekoprodukta zīmolu pārstāvošo "Kalna Pakalniešu", kā arī tuvējo kaimiņu, mājražotāju un amatnieku gan ēdami, gan saimniecībā noderīgi izstrādājumi. Tos droši varēs nogaršot, izpētīt un arī iegādāties.

"Kalna Pakalniešu" saimnieki aicina ciemos ikvienu, kas vēlas izbaudīt šo skaisto pasākumu. Līdzi ņemot telti, turpat būs iespēja arī pārlaist nakti. Vakara gaitā notiks arī sadziedāšanās ar kora "Sidrabe" dalībniekiem. Sīkāka informācija pa tālruni 26437930.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide