Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Notiks novada amatierteātru skate 7

Gulbenes kultūras centrā 10. un 11.maijā viesosies seši Gulbenes novada amatierteātri un trīs Madonas novada amatierteātri, lai skatītāju vērtējumam sniegtu deviņus iestudējumus, facebook.com informē Gulbenes novads.

Gulbenes novadu amatierteātru skatē pārstāvēs Rankas kultūras nama amatierteātris "Rameka" (rež. Jānis Daudziņš), Litenes tautas nama amatierteātris "Nebēdnieki" (vad.Vitālijs Platais), Lejasciema kultūras nama amatierteātris "Paradokss" (rež. Ineta Krastiņa), Jaungulbenes tautas nama amatierteātris "Kuriozs" (rež. Sarmīte Supe), Stāmerienas tautas nama amatierteātris "Spēle" (rež. Ilvita Kļaviņa) un Tirzas amatierteātris "Mūžam Tavs" un jauniešu teātra studija "Miljons" (rež. Alda Alberte).

Amatierteātru skatē aktieru un režisoru darbu vērtēs aktieris, pedagogs, Ogres tautas teātra režisors Jānis Kaijaks un teātra kritiķe un zinātniece, portāla "Kroders.lv" galvenā redaktore Ieva Rodiņa.Pievieno komentāru

Komentāri 7

Tirza

Tirzas pagasts vajag jaunu kultūras vadītāju, jo nav plānošanas. Strādā pasniedzot pašdarbniekiem ar 0 budžetu un pēc pasākuma kasē naudu bez biļetēm arī no pašdarbniekiem, kad būs vienreiz šī
joma sakārtota. Pašdarbniekiem pasniedz, ka esot par daudz kolektīvu un tas nozīmē, ka jāiet prom. Tad arī vadītājam būs tuksš klubs.

pirms gada, 2019.05.09 19:41

Piekrītu

Jādod vieta jaunam cilvēkam, pietiekami strādāts un rausts!

pirms gada, 2019.05.09 19:46

Dokumenti

https://www.gulbene.lv/lv/doks/pklt/3209-kmldz1706

pirms gada, 2019.05.09 19:49

Kultūras baudītja????

Tukša klukstesana, biļetes vienmēr esmu saņēmusi, pasākumi labi, vadītājai nekādas vainas, pēc"grābejas" neizskatās ????

pirms gada, 2019.05.15 23:27

Emo

Nu kā Jums nav kauna. Tirzas pašdarbniekus kultūras nama vadītāja laiž pa brīvu gan pasākumos, gan nemitīgi tiek cienāti ar pašas cepto maizīti. Tas ir saprotams, ka kādam atkal vajag vietu, kura liekas milzīgi jauka. Tāpēc paskatāmies dziļāk paši sevī. Tirzas puses ļaudīm vajadzētu vairāk būt pieklājīgiem pret tiem, kas dara tikai labu un nes garīgumu šajā mazajā miestā. Paši esam bijuši un apmeklējuši pasākumus daudzu gadu gaitā, vienmēr esam apmierināti par pasākumu kvalitāti un norisi. Arī biļetes esam vienmēr saņēmuši. Diemžēl tā jau tas nav kā senāk, ka biļetīte maksāja vienu rublīti un katrs pašdarbnieks dabūja arī kādu dienu pie atvaļinājuma klāt pie kolhoza puses. Tad prasiet pagasta vecim, lai sponsorē. Paldies kultūras nama vadītājai par dažāda līmeņa stulbuma uzklausīšanu un filtrēšanu.

pirms gada, 2019.05.19 21:34

Eva

Pie biļetēm jau pagastveča bijusī laulene, tad tā arī lai atbild nejau tā vadītāja.
Vadītāja jau stiepj Tirzu pasaulē cik var.

pirms gada, 2019.05.21 22:06

Kultūra un izklaide