Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Notiks talantu koncerts

Rankas kultūras namā 8.decembrī notiks kārtējie dziedāšanas svētki jeb talantu koncerts. Līdzdalība šim pasākumam jāpiesaka līdz 23.novembrim.

"Šis ir pozitīvām emocijām bagāts un skaists koncerts, ko veido dalībnieki no dažādiem pagastiem. Arī šogad aicinu piedalīties dziedāšanas svētku koncertā "Atkal, atkal ir debesis pušu...". Koncerta tēma ir dziesmas no teātra izrādēm vai kinofilmām. Piedalīties var ikviens - gan individuāli, gan ģimenes un draugu pulkā. Ir tikai jāuzdrīkstas, jābūt atsaucīgiem un radošiem, domājot par savu priekšnesumu, lai sagādātu prieku sev un citiem," mudina Rankas kultūras nama vadītāja Mudīte Šnē. Muzikālos priekšnesumus apskaņos mūziķu grupa no Valmieras. Plašāku informāciju var saņemt, zvanot pa tālruni 28616258 vai 26144234.

Kultūras iestādes vadītāja ir gandarīta, ka jauno darba sezonu uzsākuši visi kultūras nama mākslinieciskās pašdarbības kolektīvi. Ir notikušas arī nelielas izmaiņas. Rankas kultūras nama amatierteātri "Rameka" tagad vadīs režisore Zinaīda Bērza no Smiltenes novada. Pirms tam to vadīja Jānis Skopans.

"Amatierteātrim šis būs atbildīgs darba cēliens, jo 2013.gadā tas svinēs 105 gadu pastāvēšanas jubileju. Strādāsim arī pie jauna iestudējuma, ko pagaidām paturēšu neslēpumā," stāsta M.Šnē.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide