Notiks tradicionālie "Eko-velo" svētki 1

Arī šogad Gulbenē norisināsies riteņbraukšanas sacensības un svētki visai ģimenei “Eko-velo 2015”. Piedalīties šajos riteņbraukšanas svētkos, kas notiks 23.maijā, aicināts ikviens pilsētas un novada iedzīvotājs un viesis.

Riteņbraukšanas svētki sāksies pulksten 11.00 ar riteņbraukšanas sacensību seriāla šosejā zēniem un jauniešiem “Baltais cerību kauss 2015” trešā posma pirmo braucienu. Šīs sacensības organizē Latvijas Riteņbraukšanas federācija. Starts sacensībām paredzēts pretī Gulbenes kultūras centram, maršruts: O.Kalpaka iela-Vidus iela-Rīgas ielas-Pamatu iela. Sacensību otrais brauciens notiks pulksten 13.00 šajā pašā maršrutā.

Pulksten 11.15 pie Gulbenes novada domes ēkas norisināsies veiklības braucieni bērniem “Gjensidige velo”. Dalībnieki varēs pieteikties sacensību dienā sacensību vietā no pulksten 10.00. Veiklības braucieni norisināsies trīs vecuma grupās: līdz 5 gadu vecumam, no 6 līdz 7 gadiem, no 8 līdz 9 gadiem.

Pulksten 12.00 pretī kultūras centram startēs tradicionālās amatieru riteņbraukšanas sacensības “Gulbenes velo 2015”. Dalībnieki dosies 12 kilometrus garā (5 apļi) sacensību distancē pa pilsētu. Trases maršruts: O.Kalpaka iela-Vidus iela-Rīgas iela-Pamatu iela-O.Kalpaka iela. Gan vīrieši, gan sievietes tiks vērtēti divās vecuma grupās. Pieteikties sacensībām var līdz 22.maija pulksten 16.30 pa tālruni 29295359 vai e-pastā “dace.anca@gulbene.lv”.

Pasākuma programmā paredzēta arī veloorientēšanās pa pilsētu “Kas labi domā, tas gudri dara!”. Tā sāksies pulksten 13.00 no Gulbenes kultūras centra. Pieteikties var pa tālruni 26365922 vai e-pastā “elinse@inbox.lv”.

Arī šogad ikvienam (sākot no 10 gadu vecuma) būs iespēja dalīties savās fantāzijās un radošajās idejās, piedaloties netradicionālo velosipēdu konkursā-parādē “Velo un pavasaris”. Mākslinieciskajam un radošajam procesam, pārveidojot velosipēdus, var izmantot dažādus materiālus. Parādes brauciens sāksies pulksten 14.00 pie novada domes ēkas. To vērtēs žūrijas komisija astoņās nominācijās. Pieteikties un reģistrēties konkursam-parādei varēs 23.maijā no pulksten 12.00 līdz 13.30 “Gjensidige” info teltī.

Pasākuma laikā darbosies “Eko-velo” tirdziņš. Īsteni velocienītāji varēs pagatavot “Eko-velo” kokteili no sulas un saldējuma. Ar priekšnesumiem visus priecēs deju grupa “Dzirnas” Agra Daņiļeviča vadībā. Pirmais priekšnesums – deju uzvedums “No gaismas līdz gaismai” - paredzēts laikā no pulksten 12.15 līdz 12.45, savukārt otrs deju uzvedums “Rok un rullē” sāksies pulksten 14.30. Visu sacensību uzvarētāju apbalvošana norisināsies centrālajā skvērā apmēram pulksten 14.45.

Ar sacensību nolikumiem var iepazīties mājaslapā “www.visitgulbene.lv”.

Visas dienas garumā būs āķīgi jautājumi un ekspreskonkursi par "Baltais" produkciju, kuros varēs iegūt garšīgas balviņas, piedalīties lielajā Ģimeņu Superkonkursā, kur uzvarētāju ģimenei būs skaista aukstumsoma pilna ar "Baltais" ražotajiem gardumiem, kā arī bērnu veiklības brauciena katrs dalībnieks saņems balviņu no "Baltais Eko".

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Jānis

Kas maksāja par ātras palīdzības policijas Zemessardzes pakalpojumiem?

pirms 5 gadiem, 2015.05.23 18:10

Kultūra un izklaide