Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Notiks vokālās mūzikas konkurss “Balsis”

Tirzas kultūras namā 9.martā notiks vokālās mūzikas konkursa "Balsis" pirmā kārta. Konkurss sāksies pulksten 11.00, bet mēģinājumi - pulksten 10.00. Konkursā aicināti piedalīties skolēnu vokālie ansambļi, sākot ar vokālo duetu līdz ansamblim, kurā ir ne vairāk kā 15 dalībnieki. Savu sniegumu aicinātas rādīt arī popgrupas, vokāli instrumentālie un instrumentālie ansambļi.

"Jau pirms pusgada mums tika izteikts priekšlikums šādu konkursu organizēt Tirzas kultūras namā. Šim pasākumam jau sākam pamazām gatavoties, jo, cik zināms, konkursā piedalīsies skaitliski daudz kolektīvu," stāsta Tirzas kultūras nama vadītāja Alda Alberte.  

Konkursa "Balsis" kolektīvu sniegumu vērtēs novada žurija. Katrs kolektīvs konkursā izpildīs divas dziesmas. Vienai no tām obligāti jābūt latviešu tautas dziesmas apdarei bez pavadījuma. Otru dziesmu kolektīvs var izvēlēties pats. Konkursa uzvarētāji saņems diplomus un balvas, bet viens vislabākais kolektīvs tiks izvirzīts uz konkursu Vidzemē, kas 18.martā notiks Madonā.

 

Pieteikums vokālās mūzikas konkursam jāiesūta elektroniski uz interneta adresi "metodika@gulbene.lv" līdz 21.februārim, aizpildot arī kolektīva vizītkarti.

 

Ja kāds kolektīvs nevar izpildīt konkursa nosacījums, kas izlasāmi interneta mājas lapā "www.visc.gov.lv", tad pieteikumā jānorāda, ka piedalīsies ārpus konkursa.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide