Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Novada amatnieku un rokdarbnieču izstāde "Veltījums" Litenē

Šonedēļ ar Gulbenes novada lietišķās mākslas un amatniecības meistaru kopīgu pasākumu Litenes tautas namā tika slēgta izstāde „Veltījums”, kas no Gulbenes kultūras centra uz Litenei aizceļoja, lai kuplinātu Novada svētku programmu. Tajā bija pārstāvēti darbi dažādās tehnikās no vairākiem novada pagastiem.


Izstādē „Veltījums” ar saviem darbiem piedalījās Galgauskas rokdarbnieču pulciņš, Tirzas pagasta interešu grupa „Sapņu kamoli”, Beļavas pagasta kultūras nama gleznotāju studija „Krāsu prieks” un rokdarbu kopa „Dzīpariņš”, kā arī Ozolkalna lietišķās mākslas pulciņš. Plaši pārstāvēta Stāmerienas pagasta aušanas un rokdarbu kopa, Lizuma pagasta amatnieku kopa „Laipa” un Tautas lietišķās mākslas studija „Sagša”. Izstādē piedalījās arī Druvienas amatu centrs, kā arī Rankas pagasta rokdarbnieces.


Nākamajos Novada svētkos, kas notiks Lejasciema pagastā, tiks iekārtota līdzīga izstāde. „Tāpēc kopīgi jau apspriedāmies un mēģinājām iztēloties, kāda varētu būt šī izstāde, kurā vietā to varētu iekārtot. Izskanēja domas, ka izstādei vajadzētu būt vienojošākai, nevis tik ļoti dažādai. Izstāde varētu būt veltīta vienai konkrētai tēmai un tamlīdzīgi,” atklāj Tautas lietišķās mākslas studijas „Sagša” vadītāja Biruta Akmentiņa.

.


Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide