Novadniece Sabīne Krilova sniegs koncertu Gulbenē

Gulbenes kultūras centrā 21.decembrī pulksten 18.30 notiks koncerts “Maigs ziemas pieskāriens”, kas veidots kā ceļojums laikā. Repertuārs izvēlēts no klasikas līdz pat mūsdienu komponistu darbiem, kas ļauj katram klausītājam atvērt sirdi un sadzirdēt, sajust patieso ziemas un Ziemassvētku noskaņu, ļauties svētku gaidīšanai, attīrīt dvēseli un rast prieku it visā. Koncerts būs īpašs ar tam radītām jaunām aranžijām tieši šim sastāvam, kas ļaus jau visiem zināmus skaņdarbus sadzirdēt pavisam jaunā skanējumā.

Novadniece Sabīne Krilova (mecosoprāns) ieguvusi bakalaura grādu vokālajā mākslā Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā. Šobrīd studē maģistrantūrā operdziedāšanu Lietuvas Mūzikas un teātra akadēmijā. Strādā Latvijas Nacionālajā operā, kā arī piedalās dažādos projektos, arī Latvijas Operetes fonda veidotajās izrādēs bērniem, operstudijas “Figaro” izrādēs un kamermūzikas koncertos visā Latvijā un ārpus tās. Sabīne ir starptautisku vokālo konkursu laureāte un dažādu TV raidījumu dalībniece. 2015.gadā ar labiem panākumiem piedalījusies Latvijas Televīzijas klasikās mūzikas raidījumā “Radīti mūzikai 2”.

Koncertā piedalīsies arī pianiste, koncertmeistare, komponiste Madara Kalniņa, Elīza Sestule (čells), Zane Pakalne (vijole), Aija Linde (alts).

Ieejas maksa – 3, 4, 5 eiro. Biļešu iepriekšpārdošana – Gulbenes kultūras centra un “Biļešu Paradīzes” kasēs.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide