Novadnieku dienas: cer, ka laiks svētkus nesabojās 9

Organizējot svētkus, vienmēr vēlamies, lai labajām iecerēm nekaitētu klimatiskie laika apstākļi lietus veidā. Arī pasākumu apmeklētājiem ir būtiski zināt dažas praktiskas lietas.

Vecgulbenes muižas parkā piektdien, 28.jūlijā pulksten 22.00 notiks novadnieku akadēmiskās un džeza mūzikas brīvdabas koncerts “Vakara mūzika pils parkā”.

“Tiem, kas apmeklēs šo koncertu, pašiem vajadzēs padomāt, uz kā apsēsties, jo soli sēdēšanai nav paredzēti. Koncerts nav garš, tāpēc apmeklētāji var ņemt līdzi savas sedziņas, saliekamos krēslus, kā tas jau savulaik ir bijis. Ja Vecgulbenes muižas parkā koncerta laikā sāks līt lietus, tad par citu tā norises vietu neesam domājuši, tāpēc jāņem līdzi arī lietussargs. Sekosim laika prognozēm un cerēsim, ka līdz svētkiem viss lietus būs nolijis,” saka Gulbenes novada domes izpilddirektore Guna Švika.

Iedzīvotājiem, kas sestdien, 29.jūlijā pulksten 22.00 plāno apmeklēt deju lieluzvedumu “Nāc laika loku kopā izdzīvot!”, jāatgādina vēlreiz, ka tas notiks nevis atjaunotajā pilsētas stadionā, bet stadionā, kas atrodas pie Gulbenes sporta centra un ģimnāzijas. Lieluzvedumā piedalīsies 18 Gulbenes novada tautisko deju kopu dalībnieki, Gulbenes Tautas teātra aktieri un jauniešu teātra studijas dalībnieki.

Cilvēki interesējas, vai visiem skatītājiem pietiks sēdvietu sporta centra stadionā?

“Šī lieluzveduma apmeklētājiem tajā stadiona pusē, kas atrodas tuvāk ģimnāzijas ēkai, būs izvietoti soli. Tie šajā pusē atradīsies arī uz skrejceļa. Parka pusē solu nebūs. Būs atvērta arī stadiona sēta. Tiks izvietoti arī divi lielie ekrāni koncerta vērošanai. Koncerts tiks translēts “LMT Straumē”,” papildina G.Švika.

Deju lieluzveduma scenāriju veidojusi skolotāja Ligita Zitāne, deju virsvadītāja ir deju pedagoģe Edīte Ķikuste, režisore ir kultūras pasākumu organizatore Ilvita Kļaviņa.

Viņa stāsta, ka šobrīd precīzi pateikt, cik sēdvietu būs koncerta apmeklētājiem, nevar.

“Pat, ja skatītāju būs ļoti daudz un sēdvietu visiem nepietiks, neviens, kas atnāks, projām dzīts netiks. Varēs stāvēt vai apsēsties uz līdzpaņemtajām sedziņām. Skatītājiem vairāk jābāzējas skolas pusē, jo, atrodoties tajā stadiona malā, kas ir pie parka, redzamība būs slikta. Tas ir tāpēc, ka tajā pusē atradīsies skatuve, uz kuras darbosies aktieri. Skatuves abās pusēs būs novietotas lielas – vairākus metrus augstas Māras zīmes, aiz kurām atradīsies dejotāji. Arī lielie ekrāni, lai būtu iespējams vērot dejotāju tuvplānus, būs vērsti skolas virzienā. Skolas pusē atradīsies arī lielie prožektori, “LMT Straumes” kameras, apskaņošanas iekārtas, arī dejotājiem vajadzīgas ejas, pa kurām uziet un noiet no laukuma, tāpēc skatītāji tiks izvietoti skolas pusē,” situāciju raksturo I.Kļaviņa.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

Taburete

“Tiem, kas apmeklēs šo koncertu, pašiem vajadzēs padomāt, uz kā apsēsties, jo soli sēdēšanai nav paredzēti. Koncerts nav garš, tāpēc apmeklētāji var ņemt līdzi savas sedziņas, - FENOMENĀLI!!!

pirms 3 gadiem, 2017.07.26 08:30

čikenieks

kāpēc "FENOMENĀLI"?

pirms 3 gadiem, 2017.07.26 09:04

Beņķīte

Ha. Sēžot uz sedziņas uzzināsim dancotāju kurpju izmērus! Šāda "ekstra" bieži netiek piedāvāta! Izmantoja! :))

pirms 3 gadiem, 2017.07.26 09:11

Zīle

Kāpēc deju uzvedums nenotiek lielajā stadionā, kur ir tribīnes?

pirms 3 gadiem, 2017.07.26 09:47

;)

Tādēļ,ka svētki notiek Gulbenē!

pirms 3 gadiem, 2017.07.26 10:11

Frīdis

Tā, kura izdomāja šo vietu, ir cienīga saņemt Nobela prēmiju! Stulbumā!

pirms 3 gadiem, 2017.07.26 10:16

hmm

Varam lamāt organizatorus, cik gribam, bet kamēr Gulbenē nebūs estrādes ( un nevajagot ar, jo mums ir sporta pilsēta ar stadiona klājumu tikai sportam ...sportojiet, nevis brīvā dabā dejojiet ,un dziediet, tā teikt!. ) tikmēr šādi pasākumi var radīt vairāk rūpes nekā prieka....

pirms 3 gadiem, 2017.07.26 11:20

bulka

Svētkus var nosvinēt vienā dienā,nevis vilkt visu garumā pa četrām.

pirms 3 gadiem, 2017.07.26 11:35

Kultūra un izklaide