Novadnieku dienas: tiks rīkoti īpaši vilcienu reisi

Par godu svētkiem un īpašiem notikumiem Gulbenē interesentiem no Rīgas būs iespēja uz Gulbeni doties ar vilcienu. Īpašie reisi tiks norīkoti gan turpceļam, gan atpakaļceļam.

29. jūlijā, kā arī 2. un 16. septembrī ikviens tiek aicināts apmeklēt un iepazīt Gulbeni ar vilcienu Rīga (pulksten 8.08) - Gulbene (pulksten 11.33). Par to informē “Pasažieru vilciens”.

Kursēs autobuss
29. jūlijā Gulbenē norisināsies tradicionālās Novadnieku dienas, kuru laikā tiek atzīmēti Gulbenes novada un pilsētas svētki. Tālāk viesiem tiks noorganizēti autobusi, kuri svētku apmeklētājus aizvedīs uz Stāmerienas pagastu, kurā arī paredzēta plaša pasākumu programma. Pulksten 17.30 autobusi aizvedīs visus atpakaļ uz Gulbenes staciju, kur tos sagaidīs vilciens Gulbene (pulksten 18.26) - Rīga (pulksten 21.54).

Septembrī – Bānīša un Rudens svētki
2.septembrī tiks atzīmēti Bānīša svētki “Satikšanās uz Gulbenes stacijas perona”. Svētku laikā pasākuma dalībnieki aicināti piedalīties ekskursijās pa Bānīša depo, būs iespēja izbraukt ar rokas drezīnu, kā arī piedāvātas ekskursijas ar elektrovilcienu un bānīti-ekspresi pa Gulbeni. Svētku laikā koncertēs brāļi Auzāni un slavenais Jersikas orķestris. Pulksten 13.00 bānītis dosies reisā Gulbene-Alūksne.

Biļetes braucienam ar bānīti jāiegādājas savlaicīgi, jo vietu skaits ir ierobežots. Bānīša svētku svinības turpināsies Stāmerienas stacijā. Savukārt 16. septembrī Gulbenē tiks svinēti Rudens svētki. Tiks piedāvāts apmeklēt amatnieku tirgu “Ražojam paši”, kā arī piedalīties ekskursijās pa Gulbenes novada tūrisma objektiem: maizes cepšana un degustācija, sieru un mājražoto vīnu degustācijas Latvijas dārgakmeņu un pusdārgakmeņu darbnīcas apmeklējums, kā arī mākslinieka J. Brektes dzimtas māju apmeklējums un cits.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide