Novadnieku dienas: Vakara mūzika pils parkā

“Vidzemes kultūras programmas 2017” ietvaros atbalstu guvis novadnieku akadēmiskās un džeza mūzikas koncerts Gulbenē, kas notiks 28.jūlijā pulksten 22.00 Gulbenē, Vecgulbenes muižās parkā.

““Latvijas valsts meži” atbalstītās “Vidzemes kultūras programmas 2017” projektu konkursā atbalstu guvis arī Gulbenes novada domes iesniegtais projekts “Klau! Sa-Skan!”. Tā ietvaros notiks  mūsu novadnieku brīvdabas akadēmiskās un džeza mūzikas koncerts “Vakara mūzika pils parkā”, informē projekta “Klau! Sa-Skan!” vadītāja Gulbenes novada domes konsultante kultūras jautājumos Dārta Dīvāne. Projekta realizācijai piešķirti 2 000 eiro.

D.Dīvāne stāsta, ka koncerts “Vakara mūzika pils parkā”, kas iekļauts Novadnieku dienu 2017 programmā, paredzēts kā radoša platforma, kur muzikāli tikties novadniekiem – profesionāliem mūziķiem un komponistiem, Gulbenes novada koriem un orķestriem, speciālistiem un ikkatram tuvākam vai tālākam klausītājam, kura piederība sakņojas Gulbenes novadā, uzrunājot arī klausītājus no Vidzemes un citām vietām.” “Klau!”- tā būs iespēja apzināties, kā “savējie skan”, un pārliecināties, ka “savējiem vienmēr saskan”. Koncerts paredzēts ar mērķi akcentēt novadnieku darbību un sasniegumus, kā arī caur mūzikas prizmu veicināt Gulbenes novada iedzīvotāju patriotisma un vienotības apziņu,” stāsta Dārta.

Šajā koncertā piedalīsies Nauris Indzeris, Sabīne Krilova, Rihards Plešanovs, Aiva Elsiņa, Valdis Zilveris, Ainārs Paukšēns, džeza kvartets, kurā muzicē Vilnis Kundrāts, Oskars Račevskis, Zigis Žukovskis un Artis Orubs, pūtēju orķestris Jolanda Andževa vadībā, jauktie kori - “Harmonija” no Gulbenes, “Kaprīze” no Lejasciema,  Lizuma jauktais koris diriģenta Ulda Kokara vadībā. Koncertu vadīs aktieri Aija Dzērve un Uldis Anže. Projekcijas nodrošinās VJ Kosmoss. Koncerta repertuārs būs dažādots, lai klausītājiem sniegtu ieskatu gan ārzemju klasiķu skaņdarbos, gan komponistu-novadnieku daiļradē, sola projekta vadītāja.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide