Operas koncerts, kurš dara laimīgu!

Pavisam drīz – svētdien, 18. septembrī, plkst.16.00 Valkas pilsētas kultūras namā jau trīspadsmito reizi notiks Latvijas Nacionālās operas mākslinieku koncerts.

2003. gadā Valkā tika aizsākta skaista tradīcija - ik gadu Valkas pilsētas kultūras namā notiek Latvijas Nacionālās operas mākslinieku opermūzikas koncerts.


Koncertam, kas 18. septembrī notiks Valkas pilsētas kultūras namā, dots nosaukums ‘’Viva Verdi!’’. Koncertā Verdi mūziku izpildīs solisti Inga Šļubovska - Kancēviča, Dana Bramane, Julianna Bavarska, Ilona Bagele, Raimonds Bramanis, Andris Ludvigs, Armands Siliņš, Romāns Poļisadovs un LNOB orķestris. Diriģents Mārtiņš Ozoliņš.


“Katru gadu, veidojot koncerta programmu, tiek domāts, lai tā būtu melodiska, viegli uztverama un darītu laimīgus gan rūdītus opermīļus, gan cilvēkus, kuri operas mūziku dzird pirmo reizi. Tāpēc šis koncerts ir ļoti gaidīts notikums.


Piedevām, to gaida ne tikai klausītāji, bet arī operas solisti! Jo zālē valda neaprakstāma “elektrizēta” gaišu emociju pilna atmosfēra!


Uz tikšanos Valkā!”, uzsver Valkas novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis. Biļetes uz Latvijas Nacionālās operas un baleta mākslinieku koncertu katru darba dienu no plkst.10.00 var iegādāties Valkas pilsētas kultūras namā. Biļešu cenas no 10 – 19 eiro.


Pārdošanā vēl ir biļetes, kuras iespējams iegādāties, arī zvanot pa tālruni 64723055 vai 20235967, (norādot savu vārdu, uzvārdu un e-pasta adresi, uz kuru nosūtīt Valkas novada domes rekvizītus biļetes apmaksai.) Biļete apmaksājama 3 darba dienu laikā un saņemama pirms koncerta pie dežuranta.


Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide