Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Orķestris piedalās Rietavas pilsētas svētkos

Novada pašvaldības sadraudzības pilsēta Rietava (Lietuva) ir uzaicinājusi Gulbenes kultūras centra pūtēju orķestri, kas šajās dienās piedalās  Rietavas tradicionālajos pilsētas svētkos, kas šogad norisinās no 26. līdz 28.septembrim, Gulbenes novada pašvaldības mājaslapā informē sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Krevica.

„Laikā, kad Gulbenē norisinājās starptautiskais amatierteātru un pūtēju orķestru festivāls „Hepenings", tajā piedalījās arī pūtēju orķestris no Rietavas. Šogad atbildes vizītē mūsu draugi ir uzaicinājuši Gulbenes kultūras centra pūtēju orķestri piedalīties Rietavas pilsētas svētkos. Rietavas seniori ir izteikuši vēlmi sadarboties ar mūsu senioru biedrību „Atspulgs 5”, tāpēc uz svētkiem ir devusies arī šīs biedrības vadītāja Anna Vīgante,” informē Gulbenes novada domes priekšsēdētāja konsultante-palīdze Guna Švika.

Piebilstams, ka Rietavas seniori šovasar, 8.augustā, apmeklēja 5.Gulbenes novada senioru svētkus „Kvēl saulespuķe rudenīgā” Tirzā.

Uz Rietavu devusies arī pašvaldības oficiālā delegācija.


Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide