Ozolkalnā atkal pulcinās dziedošos skolēnus

Beļavas pagasta Ozolkalnā 25.septembrī pulksten 11.30 notiks Gulbenes novada dziedošo skolēnu muzikāli izzinošs pasākums “Atrodi sevī Kokaru!”. Apmeklēt šo pasākumu ir aicināti visi interesenti. “Dzirksteli” par to informē Imanta un Gido Kokaru ekspozīcijas vadītāja Laila Ķiploka.

Pasākumā skatītājus priecēs novada skolu koru un vokālo ansambļu dziedātāji, kā arī viesi – Rīgas Mākslas un mediju tehnikuma jauktais koris (diriģenti – Gints Ceplenieks un Gundega Krūmiņa). Viņiem pulcēšanās pasākumā paredzēta no pulksten 11.00.

“Pasākums noritēs divās daļās. Pirmajā daļā skolu koru izveidotās komandas – katra trīs cilvēku sastāvā – veiks dažādus uzdevumus, kas ir saistīti ar Imanta un Gido Kokaru dzīvi. Otrajā daļā notiks kopmēģinājums-koncerts G.Ceplenieka vadībā. Noslēgumā būs koru komandu apbalvošana,” stāsta L.Ķiploka. Viņa piebilst, ka jau ir notikusi sazināšanās ar novada skolu koru vadītājiem. Iepriekš būs jau sagatavots pasākumā dziedamais repertuārs. Ar to nodarbojas diriģente Ligita Plešanova sadarbībā ar kolēģi Uldi Kokaru.

L.Ķiploka saka, ka pasākums būs izzinoši izklaidējošs, muzikāls un noritēs brīvā dabā, brīvā atmosfērā.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide