Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Panākumus gūst pūtēji

Gulbenes mūzikas skolas audzēkņi turpina visus iepriecināt ar saviem panākumiem.

Rīgā, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā, šonedēļ notiek trešais Rīgas Brass simpozijs. Pirmdien tā laikā notika arī metāla pūšamo instrumentu izpildītāju konkurss. Tajā startēja mūzikas skolu un mūzikas vidusskolu audzēkņi, kuri apgūst tubas un eifonija spēli. Gulbenes mūzikas skolas direktore Austra Veikšāne stāsta, ka mūsu mūzikas skolu šajā konkursā pārstāvēja Emīls Gāgans (eifonijs). "Viņš šogad konkursos piedalās pirmo gadu, taču jau trijos konkursos ir guvis labus panākumus. Šoreiz viņš konkursā izcīnīja 3.vietu, kas ir ļoti augsts vērtējums," saka A.Veikšāne. Emīla skolotājs ir Donāts Veikšāns, koncertmeistars - Aigars Homčenko. "Mēs ļoti priecājamies, ka mūsu spožākajiem jaunajiem izpildītājiem, kas jau ir guvuši panākumos dažādos konkursos, ir pievienojies arī Emīla vārds," saka direktore.  

Atzinīgi novērtēts ir arī mūzikas skolas pūtēju orķestra sniegums. Orķestris nevarēja piedalīties skatē, kad tā notika Smiltenē marta sākumā, tādēļ 31.martā skates žūrija ieradās novērtēt orķestra sniegumu Gulbenē. Gan muzikālais priekšnesums, gan arī defilēšanas programma mūsu jauniešu izpildījumā tika augsti novērtēta. Abās programmās orķestris ieguva 1.pakāpi.

 

"Orķestris visu laiku notur savu augsto līmeni. Bērni strādā ar milzīgu interesi un arī tikpat lielu atbildību. Ja, piemēram, mēģinājums ir par stundu garāks, tad tā arī ir, ja ir sarunāts būt uz mēģinājumu konkrētā laikā, tad bērni noteikti ir klāt. Es domāju, ka viņus darbam motivē tieši šie augstie rezultāti un viņu darba novērtējums," uzskata A.Veikšāne. 25. un 26.maijā orķestris Jelgavā piedalīsies finālskatē, kā arī

pūtēju orķestru festivālā. 4.maijā pie Brīvības pieminekļa notiks defilēšanas programmas finālskate.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide