Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pasākumā piedalās bērni no visa novada

Vakar, 1.jūnijā, par aktivitātēm Starptautiskajā Bērnu aizsardzības dienā bija parūpējusies Gulbenes 3. pirmsskolas izglītības iestāde. Lietus dēļ pasākums notika sporta centra zālē, bet tas nemazināja vēlmi kopā ar vecākiem, brāļiem un māsām darboties radošajās darbnīcās, jautrās stafetēs un dažādās sportiskās aktivitātēs.


Gulbenes 3. pirmsskolas izglītības iestādes vadītāja Vija Pušķe rezumē, ka svētki izdevās. “Mūsu mērķis bija piesaistīt bērnus ar ģimenēm, un pasākumā varēja arī redzēt, ka tas izdevās,” saka V.Pušķe un piebilst, ka uz svētkiem bija ieradušies bērni no visiem novada pagastiem.

Bērni varēja priecāties par lieliem ziepju burbuļiem, darboties ar krāsainajām smiltīm. Uzmanību piesaistīja lēcu darbnīca, kurā darbojās gan bērni, gan viņu vecāki, kuriem savukārt bija daudz jautājumu, ko tad īsti nozīmē darbošanās ar lēcām un graudiem. Audzinātāja Vēsma Dzendža “Dzirkstelei” skaidro, ka tā ir relaksējoša un pat ārstnieciska nodarbe gan bērniem, gan viņu vecākiem.

Uzrunātie pasākuma dalībnieki “Dzirkstelei” atzīst, ka pasākums ļoti patīk un tas, ka ārā līst un pasākums notiek iekšā, nemazina vēlmi darboties. Bērnudārza darbinieki, kuri vadīja gan stafetes, gan radošās darbnīcas, apliecināja, ka atsaucība ir liela.


V.Pušķe stāsta, ka, organizējot šo pasākumu, bija domāts par to, lai piedāvātajās radošajās darbnīcās, stafetēs varētu piedalīties arī sākumskolas vecuma bērni, savukārt pieaugušie uzzināt daudz ko jaunu.


Pasākuma noslēgumā futbola sporta elementus demonstrēja mazie futbolisti Daina Tašiņa vadībā, jaunie cīkstoņi trenera Ata Jencīša vadībā rādīja brīvās cīņas elementus, uzstājās arī ielu vingrotāji, savukārt bērnudārza darbinieki rādīja lugu “Makss un Morics”.


Ikviens pasākuma dalībnieks atzina, ka šādi svētki ir jārīko arī turpmāk. Visticamāk, ka augusta beigās būs zināms, kura pirmsskolas izglītības iestāde vadīs šādu pasākumu nākamgad.


Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide