Pateicas bērniem par gūtajiem panākumiem

Gulbenes mūzikas skolas audzēkņi šopavasar izcīnījuši daudz panākumu un uzvaru dažādos reģiona un valsts konkursos, arī skatēs. Pagājušajā nedēļā talantīgajiem audzēkņiem par godu mūzikas skolā notika neliels pasākums. Vairāk foto šeit.

Mūzikas skolas direktore Austra Veikšāne uzteica visus audzēkņus un pateicās viņu vecākiem, kas arī bija aicināti kuplināt šo nelielo pasākumu. Tika sveikti arī skolotāji, kas gatavojuši bērnus šiem konkursiem un skatēm. Muzikālu priekšnesumu visiem klātesošajiem veltīja trīs konkursanti - 4. klavieru klases audzēknis Kārlis Bošs, 3. flautas klases audzēkne Megija Smiltniece un 2. tubas klases audzēknis Krists Cirpons. Pēc priekšnesumiem audzēkņi varēja mieloties ar cienastu.  

K.Bošs nupat izcīnījis 1.vietu divos konkursos. Viņa skolotāja Iveta Putniņa atzīst, ka Kārlim nekad neapnīk spēlēt un viņš nekad arī nepiekūstot. Skolotājai ir prieks strādāt ar šādu talantīgu audzēkni. Kārlis saka, ka viņam patīk spēlēt, tādēļ nesagādā grūtības dienā trenēties pat stundu vai divas. Pianists labprāt piedalās arī konkursos. Lai arī pirms uzstāšanās nedaudz ir uztraukums, tas pazūd, tiklīdz viņš sāk spēlēt.

 

Konkursos piedalās arī pianists Reinis Antons Patmalnieks un K. Cirpons. Abi ir pārliecināti - lai būtu panākumi, muzicēšanai ir jāvelta daudz laika. "Apgūstot kādu skaņdarbu, vispirms ir jāvelta uzmanība notīm, bet pēc tam tā ir jāpievērš jau mūzikai," saka R.A.Patmalnieks.

 

Izjusti, ar sirdi un dvēseli spēlē arī flautiste M.Smiltniece. "Flautu spēlēju ar prieku, droši vien tādēļ man tas arī tik labi padodas. Man neviens to nespiež darīt, daru to no sirds. Arī turpmāk centīšos piedalīties konkursos un gūt labus panākumus," saka Megija.

 

Ļoti atzinīgu vērtējumu par savu darbu skatēs saņēmis mūzikas skolas pūtēju orķestris Donāta Veikšāna vadībā. Bruno Krēsliņš, kurš spēlē saksofonu, orķestra dalībnieks ir otro gadu. Viņš ir pārliecināts, ka orķestrī spēlē talantīgi bērni, tādēļ arī izdodas gūt panākumus.

 

Zane Kalniņa, kas ir vienīgā Gulbenes mūzikas skolas audzēkne, kas spēlē fagotu, atzīst, ka orķestra panākumu atslēga ir biežie mēģinājumi, nopietnā attieksme un ieguldītais darbs. Arī dvīņumāsas Lauma un Lelde Ozolas piekrīt Zanes teiktajam, ka panākumu pamatā ir darbs.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide