Pēc novadnieces Leldes Kovaļovas romāna “Bezvēsts pazudušās” top jauns Latvijas detektīvseriāls

Pēc novadnieces Leldes Kovaļovas romāna “Bezvēsts pazudušās” top jauns Latvijas detektīvseriāls. Par to informē “Tet” sabiedrisko attiecību un korporatīvās komunikācijas direktore Lāsma Trofimova. Šobrīd notiek seriāla “Bezvēsts pazudušās” uzņemšanas sagatavošanās darbi, lai pēc iespējas drīzāk sāktu filmēšanas procesu.

Seriāls “Bezvēsts pazudušās” šķetinās divu pazudušu sieviešu meklējumus kādā nomaļā Latvijas mazpilsētā, kuras iedzīvotāji glabā kādu šaušalīgu noslēpumu. Skatītājiem būs iespēja sekot līdzi filmas galvenā varoņa – policijas izmeklētāja Konstantīna centieniem rast atbildes uz to, kas noticis ar divām sievietēm, kuras pametušas savas mājas un līdz šim tā arī nav atgriezušās. Mistērija, kā šīs neizskaidrojamās pazušanas saistītas ar asins stindzinošo noslēpumu, ko glabā mazpilsētas iedzīvotāji, garantēs asas izjūtas ikvienam skatītājam. “Mans mērķis kā jaunai kino producentei ar darba pieredzi starptautiskajā kino tirgū ir pierādīt, ka Latvijā ir iespējams uzņemt augstas audiovizuālās kvalitātes seriālus, kuri ir patiesi aizraujoši skatītājam. Esmu iepriecināta par to, ka “Helio Media” ir piekrituši šo romānu ekranizēt, jo kopīgi mēs varam radīt Latvijas tirgū neredzēti augstas kvalitātes daudzsēriju seriālu, uzstādot jaunu latiņu arī citiem pašmāju seriālu veidotājiem,” saka producente un grāmatas autore Lelde Kovaļova.

Seriāla filmēšana norisināsies dažādās krāšņās Latvijas vietās, bet par filmēšanas centru izvēlēta Mālpils un gleznainā Mālpils muiža, kurā risināsies gandrīz visa seriāla darbība. Kamēr aktieru atlase joprojām turpinās, seriāla galvenajās lomās apstiprināti Latvijā iemīļoti un populāri aktieri Mārtiņš Vilsons, Lelde Dreimane, Mārtiņš Kalita un Niklāvs Kurpnieks.

L.Kovaļovas debijas romāns “Bezvēsts pazudušās” tika izdots 2019.gada nogalē izdevniecībā “Latvijas Mediji”. Neilgi pēc tam tas nonāca pārdotāko grāmatu topos, saņemot arī daudz pozitīvu atsauksmju no lasītājiem. Autore, kuras pamatnodarbošanās ir kino producēšana, atzīst, ka grāmata jau sākumā rakstīta ar mērķi to ekranizēt Latvijā vēl nepieredzētā kino kvalitātes seriālā.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide