Piecas novada muižas/pilis piedalās akcijā “Apceļosim Latvijas pilis un muižas!” 1

No 1.maija līdz 28.oktobrim visā Latvijā norisināsies akcija “Apceļosim Latvijas pilis un muižas!”. Tā būs iespēja iepazīt 68 Latvijas pilis un muižas. Latvijas Piļu un Muižu Asociācijas rīkotajā akcijā šogad piedalīsies arī piecas Gulbenes novada muižas/pilis: Stāmerienas pils, Litenes muiža, Beļavas muiža, Lizuma muiža un Rankas muiža.

Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs savā mājaslapā visitgulbene.lv informē, ka 5.aprīlī norisinājās Gulbenes novada piļu un muižu pārstāvju tikšanās, kurā sakarā ar šo akciju tika pārrunātas dažādas aktualitātes un organizatoriski jautājumi.

"Gaidīsim mūsu pilīs un muižās ciemos ceļotājus no visas Latvijas! Piļu un muižu apceļošanas akcijas anketas varēs saņemt gan Gulbenes novada pašvaldības aģentūrā “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” (Ābeļu ielā 2, Gulbenē, 101.kabinetā), gan arī uz vietas pilīs un muižās, kas piedalās akcijā. Čaklākie ceļotāji tiks aicināti uz noslēguma pasākumu, kā arī saņems vērtīgas balvas. Plašāka informācija par akciju būs pieejama mājaslapā “www.pilis.lv”," informē visitgulbene.lv.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vilis

Un kur tad Baltā un Sarkanā, kā arī Jaungulbenes?

pirms 4 gadiem, 2017.04.11 10:25

Kultūra un izklaide