Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Piedalās jauniešu mūzikas projektā 1

Seši jaunieši no Gulbenes novada - Rūta Dārzniece, Haralds Puriņš, Rinalds Puriņš, Emīls Bisenieks, Elvis Bisenieks un Andris Mednis - devās pārstāvēt Latviju jauniešu projektā "Music above divisions", kas notika Polijā.

R.Dārzniece stāsta, ka šīs nometnes mērķis bija kopīgi ierakstīt dziesmas, kas mudinātu cilvēkus nebūt aizspriedumainiem citam pret citu ārējā izskata, ieradumu vai izcelsmes dēļ. Viens no svarīgākajiem mērķiem bija iegūt jaunus draugus un iepazīt citu valstu kultūras. "Mēs iejutāmies dažādās lomu spēlēs, lai labāk izprastu kā dažādi cilvēki jūtas dažādās situācijās, kā arī iemācījāmies kopīgu deju, kuru pēc tam dejojām Lubačovas pilsētas svētkos, kur mums bija arī iespēja dziedāt uz skatuves pilsētas iedzīvotājiem," atceras R.Dārzniece.


Projekta laikā jaunieši sapratuši, ka, lai gan nāk no dažādām valstīm ar atšķirīgām kultūrām un tradīcijām, savā ziņā visi ir ļoti līdzīgi un kā cilvēki pārāk cits no cita neatšķiras.
Nometnē jaunieši bija no 18.jūnija līdz 27.jūnija vakaram un visu 28.jūniju pavadīja mājupceļā.
Nometnē tika pārstāvēta Latvija, Polija, Itālija, Bulgārija un Čehija.

 

"Jutāmies loti pagodināti, jo tieši mūsu dēļ tika noorganizētas nodarbības pie labākā bundzinieka Polijā - Dominika Mužinska. Kā arī liels prieks mums bija uzstāties uz lielās skatuves Lubačovas futbola stadionā pēc vienas no Polijā populārākās grupas ''Happysad'' uzstāšanās. Interesanta likās arī iespēja doties izbraucienā ar kajakiem," stāsta R.Dārzniece.

Jaunieši atzīst, ka nometnē guvuši ļoti daudz pozitīvu emociju, jaunus draugus, jaunu pieredzi - veicot ierakstus studijā. Bijis grūti un skumji šķirties no visiem projekta dalībniekiem, jo jaunieši pieraduši cits pie cita un dienas pagājušas ļoti ātri.

 

"Ceram uz turpmāku sadarbību gan ar nometnes organizētājiem, gan ar dalībniekiem. Par iespēju pārstāvēt Latviju šajā starptautiskajā projektā mums jāsaka liels paldies jauniešu centram "Bāze"," saka R.Dārzniece.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Lasītājs

Prieks, ka jauniešiem tiek dota iespēja sevi pilnveidot un pierādīt.

pirms 8 gadiem, 2012.07.06 20:36

Kultūra un izklaide