Piedalās starptautiskā tūrisma filmu festivālā 13

Pašvaldības aģentūra “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” sadarbībā ar Vidzemes televīziju ir sagatavojusi un iesniegusi starptautiskajam tūrisma filmu festivālam “Tourfilm Riga 2015” tūrisma filmu par novadu “Ceļojums uz gulbju zemi Gulbeni”, informē aģentūras direktore Iveta Kovtuņenko.


Filma “Ceļojums uz gulbju zemi Gulbeni” sastāv no piecām daļām: “Pilsētas stāsti”, “Vēstures klusie ceļi”, “Dabas noslēpumi un atpūtas vilinājums”, “Piedāvājums gardēžiem” un “Saldo sapņu pasaulē”. Filma tika iesniegta nominācijā “Latvijas tūrisma produkts”. Iesniegtās filmas vērtēs profesionāla žūrija, kurā ir četri pārstāvji no Latvijas, divi no Nīderlandes, kā arī pārstāvji no Austrijas, ASV, Portugāles, Vācijas un Polijas.


“Paldies visiem, kuri piedalījās filmas veidošanā - tekstu autorei Daigai Kalinkai, mūzikas autoram Grigorijam Gorodko, Vidzemes televīzijas operatoram Kalvim Krūmiņam, scenogrāfei Laurai Grantiņai un visiem novada tūrisma uzņēmējiem, aktīvajiem cilvēkiem, kuri bija ar mieru piedalīties šīs filmas tapšanas procesā. Tikai kopā visi mēs varam paveikt ikvienu iecerēto darbu! Filmas nobeigumā ir šādi vārdi: “Gulbenes novads ir vieta, kur gūt patīkamas emocijas, iedvesmu, jaunus iespaidus, vieta, kur “audzēt spārnus”! Esat gaidīti Gulbenes novadā!” Ar šādiem vārdiem aicinu ikvienu uzsākt jauno tūrisma sezonu un ceru, ka daudzi jo daudzi, noskatoties šo filmu Rīgā, gūs priekšstatu par Gulbeni un vasarā mūs apciemos,” saka I.Kovtuņenko.

Pievieno komentāru

Komentāri 13

var noskatīties

www.visitgulbene.lv var noskatīties visu filmu........bet www.tourfilmriga.lv filmas Latvijas tūrisma produkts var noskatīties visas iesniegtās skatei filmas.

pirms 5 gadiem, 2015.03.10 19:46

Jocīgi

Filmā varēja aktierus pamainīt, bet tad tikai pašvaldības aģentūras darbinieces vien staigā kameras priekšā:)

pirms 5 gadiem, 2015.03.11 11:57

Iveta K.

Varu nomierināt Jocīgi, ka tā nu īsti nav, jo filmēšana ļoti ieilga un vienkārši vairāk cilvēku uz to momentu nebija, lai nebūtu "pliki" kadri, nācās iztikt ar esošajiem cilvēkiem, bet Stāmerienā, Rankā u.c. bija patiešām savi cilvēki, jā, Spārītes parkā gan bija gandrīz pilni soliņi ar "atpūtniekiem", bet visiem bija 2l apinīša pudelītes, tos arī negribējās rādīt pasaulei. Bet ne par to ir stāsts, stāsts ir par to, ka par mūsu skaisto novadu uzzin citi, un mums patiešām ir ar ko lepoties! Nu ļoti skaists ir novads un jauki cilvēki darbojas! Vienkārši mums jābūt vairāk saliedētākiem, jo ja paskatieties filmas tourfilmriga.lv, tad variet redzēt, ka viena pati Aglona iesniedz 15 dažādas filmas un piedalās konkursā, redz kā Latgale rullē! Tā, ka šis ir pirmais mēģinājums startēt konkursā un parādīt Gulbenes novada skaistumu un iespējas! Un domāju, ka tas nu nav svarīgi, kas tur staigā, jo vērtētājiem galvenais ir cilvēki, kā šīs vietas dzīvīgums...tā ka nav ko cepties, bet labāk visiem kopā cerēt uz izdošanos! Lai citi, citas valstis iepazīst mūsu novadu!

pirms 5 gadiem, 2015.03.12 17:15

Pele

Diemžēl, Iveta Kovtuņenko, mūsu novada tūrisma objektu Nr.1 ir tie, kuri uz šo objektu soliņiem sēž ar 2 l. grādīgo dzērienu litrenēm...tas jau vairs nav konkurss, bet dzīves realitāte...un ne tikai šajos objektos, bet arī uz soliņiem O.Kalpaka ielā 45, Dzelceļa ielas stacijas rajonā un daudzviet citur pilsētā... diemžēl pašvaldības policija, vai valsts policija ir bezspēcīga...ja vajag pierādījumus, varam piegādāt, bet tas necels novada prestižu...

pirms 5 gadiem, 2015.03.12 21:36

Rīdzinieks

Man žēl, ka Stāmerienas pils turpina sagrūt! Briesmīgi skatīties. Naivi cerēju, ka kādam tur Gulbenē tomēr sāpēs sirds par kultūrvēturisko mantojumu, ka tiks uzrakstīts projekts un piesaistīta ES nauda pils glāšanas projektam. Nav ar ko lepoties šajā situācijā. Drīz nebūs pat aplupušo mūru, kuru priekšā pašvaldības darbiniecēm grozīties. Nožēlojami...

pirms 5 gadiem, 2015.03.12 09:09

Ak, vai Rīdziniek

Vai tikai Rīdzinieks neesi pats pilī dzīvojošais un vienmēr pašvaldību lamājošais iemītnieks, kurš tiesājas jau no 2002.gada un tādēļ pašvaldība neko nevar investēt pilī, nevar to glābt un nevar iesniegt nevienu starptautisku projektu, jo Tu gribi pili kā viendzīvokļa ēku piesavināties sev! Pašvaldības darbinieces tur negrozās, bet visiem sirds sāp par n-tajām tiesām un tiesvedībām, lai šo pili atdabūtu pašvaldība un sakārtotu! Arī citas ēkas iet bojā, bet visi normālie Latvijas ļaudis zin, ko nozīmē tiesvedība un ka tajā laikā neko nevar uzsākt! Kauns Tev un Taviem roklaižām, kuri dzen pili zudībā! Tikai atceries vienu, viss kādreiz atgriežas ar uzviju, gan Tev, gan tiem, kas Tev palīdzēja pili prihvatizēt!

pirms 5 gadiem, 2015.03.12 09:35

kurmis

Gulbenes balto pili glāba, kāds ir rezultāts... aizaudzis parks, viesiem pretīgs skats, vakariņas VIESNĪCĀ līdz 20.00 , kas tas par murgu...LPSRS???kUR ESAM, KAS ESAM, KAD BEIDZOT NOVADA VADĪBA ATVĒRS SAVAS AIZLIPUŠĀS ACENES...un atkal IVETA kOVTUŅENKO ALGU SAŅEM PAR KO..............................................

pirms 5 gadiem, 2015.03.12 21:41

de fakto

Jā, var redzēt, ka Gulbenē daudz visādu dzīvnieciņu saviesies, arī kurmji no alām izlīduši, tak pavasaris, bet cilvēku gan tā pamazāk šeit manāms:)))ar nikiem var aprunāt ikvienu, cilvēki tā nedara! Un pareizi ir- jālepojas ar novadu, ja nē, tad jādzīvo citur, kur zāle zaļāka un viss jaukāk liekas. Bet ar šādu apriešanas attieksmi nekas nemainīsies! Jāmainās pašiem cilvēkiem, arī kurmjiem!

pirms 5 gadiem, 2015.03.12 22:01

Ne no Rīgas

Vai dieniņ, pie Baltās pils pašvaldība var izvērsties ne pa jokam, to tak neviens nav privatizējis. (ja jau tik vien tās nelaimes Stāmerienā).

pirms 5 gadiem, 2015.03.12 11:00

nezinIsiem

Baltā pils ir privātīpašums! Pieder 2 uzņēmējiem un tagad laikam bankai!!! Noskaidro, pirms raksti!

pirms 5 gadiem, 2015.03.12 12:43

Ne no Rīgas

Un kas gan parūpējās, lai tas viss nonāk blēžu īpašumā. Šo "īpašnieku" reputācija nebija nekāds noslēpums.

pirms 5 gadiem, 2015.03.12 13:19

to Ne no Rīgas

Tam var piekrist, bet tas ir cits stāsts un mēs diemžēl neko tur tagad mainīt nevaram! Tā ir visā valstī un arī pie mums. Bet arī šeit jājautā, kur ir sirdsapziņa tiem, kas visu pagrāba un mierīgi noskatās uz šo skaisto pieminekļu bojā eju, bet sēž kā "suns uz siena kaudzes" kaunējušies būtu vēl tiesāties!

pirms 5 gadiem, 2015.03.12 16:23

bucis

http://VisitsToMoney.com/index.php?refId=553823

pirms 5 gadiem, 2015.03.14 09:05

Kultūra un izklaide