Piedalās teātru festivālā

Gulbenes Tautas teātris pagājušajās brīvdienās piedalījās starptautiskajā amatierteātru festivālā “Interrampa 2015”, kas notika sadraudzības pilsētā Rokišķos Lietuvā. 

Uz festivālu gulbenieši veda iestudējumu “Mana gaismas pils”, kas veidota pēc literātes Ivetas Krūmiņas stāstu motīviem. Festivālā piedalījās amatierteātri arī no Lietuvas, Latvijas, Francijas, Ukrainas, Baltkrievijas un Ēģiptes.

“Ar Rokišķu teātri draudzējamies jau aptuveni 15 gadus. Izrādes vērtēja un pēc tam tās analizēja  teātra eksperti no Holandes, Gruzijas un Latvijas. Tika analizēta katra izrāde, izvērtās diskusijas, kā arī bija iespējams iegūt profesionālu informāciju par teātra mākslu,” stāsta Gulbenes Tautas teātra šī iestudējuma režisore Edīte Siļķēna.

“Mana gaismas pils” festivālā bijusi pēdējā izrāde. Pēc tās franču režisore paudusi prieku, ka festivāls beidzies ar gaišu un dzīvespriecīgu noskaņu.

Brauciens uz Lietuvu, lai piedalītos festivālā, ir Gulbenes novada domes dāvana Gulbenes Tautas teātrim tā 30 gadu darbības jubilejā, kas tika svinēta šajā vasarā.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide