Piedalās Vidzemes deju svētkos

Pagājušajā sestdienā Aizkraukles novada stadionā notika Vidzemes deju svētki "Caur sidraba birzi gāju", kuros piedalījās vairāk nekā 200 deju kopu no visas Latvijas. Uz svētkiem devās visas Gulbenes novada deju kopas, kas piedalījās novada deju kopu skatē. Vairāk foto šeit.

"Svētki bija ļoti skaisti un izdevušies. Lai gan mēģinājumi bija ilgi, gari un ļoti nogurdinoši, tomēr svētku norise deva gandarījumu visiem dejotājiem," pēc svētkiem atzina deju pedagoģe Zaiga Mangusa, kura vada Stāmerienas pagasta tautas nama jauniešu deju kopu "Poga" un Litenes pagasta Litenes tautas nama jauniešu deju kopu "Litenietis". Visas novada deju kopas skatē uzrādīja ļoti labus rezultātus un kļuva par Vidzemes deju svētku dalībniekiem.  

Arī Rankas kultūras nama vadītāja Mudīte Šnē, kura svētkos bija kopā ar vidējās paaudzes deju kopas "Abi labi" dalībniekiem, nenoliedza, ka pasākuma diena šķitusi ārkārtīgi gara.

 

"Visi bijām ļoti noguruši, bet svētku koncerts bija ārkārtīgi brīnišķīgs. Tajā valdīja pacilājoša un svinīga noskaņa" teica M.Šnē.

 

Vairāk nekā 5300 dejotāji izdejoja 25 horeogrāfijas, izstāstot stāstu par vectēva dzīvi.

 

Burvīgu kopainu uzbūra arī dabiskās dekorācijas - Daugavas zilais ūdens spogulis un koku zaļās lapotnes.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide