Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Piedalies “Prāta spēlēs” Alūksnē!

Alūksnes novada pašvaldība aicina pieteikties izklaidējošam komandu erudīcijas turnīram “Prāta spēles. Latvijas kauss”, kura pirmais posms notiks Alūksnē 15.februārī pulksten 18.30 Alūksnes Kultūras centrā.

Turnīrs tiek organizēts ar mērķi attīstīt prāta spēļu kustību visā Latvijā, aicinot ikvienu piedalīties, pārbaudīt sevi un uzzināt ko jaunu par savu zemi. Vairāk nekā 30 spēles norisināsies visa gada garumā dažādās pilsētās un novados visā Latvijā.

Spēļu dalībniekiem nav noteikts vecuma ierobežojums, dalība pasākumā ir bez maksas. Komandās, kuru nosaukumu izvēlas paši dalībnieki, aicinātas apvienoties ģimenes, darba kolektīvi, draugi vai kaimiņi - tā ir spēle visiem, lai stiprinātu latviskās piederības sajūtu. “Prāta spēles ir izklaidējošs pasākums, kas neprasa vēstures profesora cienīgas zināšanas. Vienlaikus mēs arī redzam, ka šādās spēlēs zināšanas noteikti var iegūt, tā pašiem nemanot iekrītot veselīgā azartā,” akcentē prāta spēļu organizators un vadītājs Edijs Začs. Viņaprāt, būtiskākais ir komandas darbs un labi pavadīts laiks.

Lai pieteiktos, nepieciešams izveidot sešu cilvēku komandu un pieteikties mājaslapā “www.prataspeles.lv”.

Katra spēle tiek gatavota īpaši, jautājumi nevienā pilsētā neatkārtojas. Daļa jautājumu veltīta tieši konkrētajam novadam, kurā notiek spēle – par tā kultūrvēsturi, radošām personībām, ģeogrāfiju, dabas objektiem. Katrā spēļu norises vietā tiks noskaidrotas trīs zinošākās komandas, kuras vēlāk tiksies arī ar citām novada labākajām komandām sava posma pusfinālos. Kopā paredzēti pieci pusfināli. Savukārt pusfinālu uzvarētāji tiks aicināti piedalīties lielajā finālā 9.novembrī, kur cīnīsies par galveno balvu – “Latvijas kausu”. Uzvarētāji izcīnīto trofeju būs aicināti novietot visiem pieejamā vietā pašvaldībā, tādējādi vairojot iedzīvotāju lepnumu par savu novadu un līdzcilvēkiem.
Plašāku informāciju par spēles noteikumiem, norises vietām un pieteikšanās iespējām meklējiet spēļu mājaslapā internetā “www.prataspeles.lv”.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide