Piedalies viktorīnā par Ziemassvētku svinēšanas tradīcijām Eiropā! 3

Ziemassvētkus gaidot, Gulbenes novada bibliotēka aicina piedalīties viktorīnā par Ziemassvētku svinēšanas tradīcijām Eiropā.

“Katrs dalībnieks (bez vecuma ierobežojuma) uz jautājumiem var atbildēt vienu reizi, norādot savu e-pastu. No viena e-pasta vairākas atbildes netiks pieņemtas. Par katru pareizo atbildi saņemsiet vienu punktu. Trīs atbilžu autori, kuri būs nopelnījuši visvairāk punktu, katrs balvā saņems pastkaršu komplektu no sociālā uzņēmuma @"Typical Latvian"! Ja vairākiem atbilžu autoriem punktu skaits būs vienāds, uzvarētāju noskaidrosim izlozes ceļā. Ar katru uzvarētāju sazināsimies personīgi,” informē Gulbenes novada bibliotēkas sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Baranovska.

Atbildes tiek saglabātas automātiski, viktorīna atvērta līdz 15.decembrim (ieskaitot).

Saite uz viktorīnu šeit

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Berni

Nedrikst nekur iet corona un uz bibliotēku arī nevar iet.

pirms 7 mēnešiem, 2020.12.04 17:19

?

Kurš tev liek iet?

pirms 7 mēnešiem, 2020.12.04 18:13

Skolnieciņš

Ir palikušas 3 nedēļas līdz Ziemas saulgriežiem. Šis ir īstais laiks, lai lūgtu Latvju Dievu svētību sev un savai dzimtai. Atcerēsimies savu senču varenību un viedumu. Iedegsim zaļu svecīti par godu Dabas Mātei. Iedegsim pelēku svecīti par godu Veļu Mātei. Iedegsim tumši zilu svecīti par godu Pērkonam. Iedegsim dzeltenu svecīti par godu Laimai. Savā privātajā mežiņā uz svētakmeņa noliksim cienastu Latvju Dieviem. Rupjmaizes klaipu, trīs saujas graudu, jēlu olu un sauju riekstu. Pieliekot plaukstu pie koka, lūgsim Latvju Dievus. Lūgsim Dabas Māti, lai Dabas Māte dāvā dzimtai veselīgumu, možumu un gribasspēku. Lūgsim Pērkonu, lai Pērkons aizsargā dzimtu no nelaimēm un nelabvēļiem. Lūgsim Laimu, lai Laima dāvā dzimtai finansiālu labklājību, saskaņu un prieku. Lūgsim Veļu Māti, lai Veļu Māte dāvā dzimtai ilgu mūžu. Godināsim Latvju Dievus šajā īpašajā laikā. Veiksmi un labklājību vēlot, Skolnieciņš [Latvju Dievu dēls] Skolnieciņš® ™Skolnieciņš ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-) #ticība #sentēvi #PozitīvāDomāšana #optimisms #DzimtasAizsardzība #LatvjuDievi #Pērkons #Māra #Laima #LatvjuDievuSvētība #veiksme #labklājība #auglība

pirms 7 mēnešiem, 2020.12.06 15:48

Kultūra un izklaide