Piedalīsies folkloras festivālā

Druvienas folkloras kopa “Pērlis” šodien, 17.jūlijā, piedalīsies starptautiskajā folkloras festivālā “Baltica” Rīgā, Vērmanes dārzā. Druvēniešu uzstāšanās paredzēta pulksten 20.00 kopā ar tādām Vidzemes un Zemgales folkloras kopām kā “Leimaņi” no Dobeles, “Putnis” no Jaunlaicenes, “Urgas” no Kokneses un “Vecsaule”  no Vecsaules.

Festivāls sākās 15. un beigsies 19.jūlijā. Tā moto šogad ir “Mantojums”. Ar 3500 dalībniekiem šīgada festivāls būs lielākais visā “Baltica” vēsturē. Pasākumos piedalās etnogrāfiskie ansambļi, folkloras kopas, tautas mūzikas grupas, stāstnieki un citi individuālie izpildītāji. Festivāla centrālās norises vietas - Rīga un Rēzekne.

Galvenie “Baltica” notikumi būs skatāmi Latvijas Televīzijā un Lsm.lv sestdien, 18.jūlijā, pulksten 21.20 - festivāla dižkoncerts, bet svētdien no pulksten 21.10 -  festivāla gājiens un noslēguma koncerts.

“Baltica” notikumiem līdzi sekos arī: 18.jūlijā pulkstes 17.30 - gan LR1, gan LR3 Klasika tiešraidē (būs klausāms “Baltica 2015” dižkoncerts, kas notiks Rēzeknes novada Ančupānu ielejā). Savukārt 19.jūlijā no pulkstes 11.05 “Baltica” notikumiem Rēzeknē līdzi sekos LR1 raidījums “Kultūras Rondo”.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide