Piedalīsies tūrisma izstādē Viļņā

Gulbenes novada pašvaldības aģentūras „Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs" pārstāvji šīs nedēļas nogalē Lietuvas galvaspilsētā Viļņā piedalīsies Starptautiskā tūrisma izstādā "Adventur 2013", novadu popularizējot Tūrisma attīstības valsts aģentūras organizētajā Latvijas nacionālajā stendā.

Izstādes apmeklētājiem Latvijas nacionālajā stendā būs pieejami jaunākie tūrisma informatīvie materiāli par Latviju un tās reģioniem. Tiks piedāvātas arī Gulbenes novada tūrisma kartes, varēs iegūt informāciju par tūrisma piedāvājumu un atpūtas iespējām novadā. No Gulbenes novada stendā strādās Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centra darbinieces Inga Barinska un Laura Lulle.  

Ar Eiropas Reģionālā attīstības fonda atbalstu šajā izstādē kopumā piedalīsies 13 Latvijas pašvaldības un komersanti: Rīgas tūrisma attīstības birojs, Jūrmalas pilsētas dome, Siguldas novada dome, Jelgavas reģionālais tūrisma centrs, biedrība „Kurzemes tūrisma asociācija", Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs, Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācija, SIA „Grand Baltics", SIA „BBH Investments", Latvijas un Krievijas kopuzņēmums SIA „Arbat Rīga", Latvijas un Vācijas kopuzņēmums SIA„REHO" un SIA „Smile Line".

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide