Piedāvā semināru par veselīgu uzturu 1

Projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Gulbenes novadā” ietvaros gulbeniešiem tiek piedāvāta lieliska iespēja 11. un 12. maijā piedalīties izglītojošā bezmaksas seminārā un meistarklasē par veselīgu uzturu, informē Gulbenes novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Krevica.

Interesentus aicina pieteikties, zvanot Ilzei Biseniecei pa tālruni 29417630

"Semināra laikā tiks kliedēti mīti par veselīgu uzturu,sniegti praktiski ieteikumi ikdienā noslogotiem cilvēkiem par mūsdienu uztura prasībām - ātri un veselīgi, skaidroti 21.gadsimta uztura labirinti un slēptie riski un cits. Savukārt gatavošanas meistarklases laikā kopīgiem spēkiem tiks pagatavots un degustēts Veģetārais burgers un bezgrēka deserts - zemeņu smūtijs" stāsta G.Krevica.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Post.review.uga.apmekletajs

Cereju mazliet kaut ko vairāk kā pieturēšanos pie referafa lasīšanas. Aizskaram jautājumu par sirds un asinsvadu slimībām un zarnu mikrofloru, tiem kam jau cukura diabēts tiem šūnas jau ir bojātas un uz jautājumu kā aizsargāt un saglabāt veselas šūnas un zarnu mikrofloru seko atbilde:"nekā, veselīgi ēst" citiem vārdiem neslimo un būsi vesels. Arī atbilde par aminoskābju balansu izpalika u.c jautājumi kas saistīti ar uzturu sablonfraze :"ar šo jautājumu jāgriežas pie ģimenes ārsta". Uzzinājām ka jāēd sabalansēti un mērvienība izteikta saujaas. lai organisms normāli darbotos labprāt uzzinātu mazliet vairāk, piemeram: min/ieteicama/Max dienas deva katram mikro/makro elementam un vitamīniem, kā arī vielu mijiedarbību kur komponenti viens otru izslēdz vai pastiprina. Cik nopratu šī lekcija bija paredzēta galvenajās vadlīnijās labprāt apmeklētu līdzīgu semināru taču jau ar specifiskāku piesitienu.

pirms 3 gadiem, 2017.05.12 14:04

Kultūra un izklaide