Piesaki dalību pirmajam starptautiskajam gaļas un desu festivālam!

Pirmo reizi Lielā labdarības robežtirgus vēsturē, kas šogad notiks 10.maijā uz Igaunijas un Latvijas robežas notiks konkurss gaļas ražotājiem jeb „1.Starptautiskais gaļas un desu festivāls”. Konkurss norisināsies trīs kategorijās, kur atsevišķi tiks vērtēti uzņēmumi, kas ražo gaļas izstrādājumus, mājražotāji, kā arī amatieri. Desu un žāvējumu kvalitāti vērtēs žūrija. Arī apmeklētājiem būs iespēja nogaršot ražotāju piedāvātos izstrādājumus. Desu festivālā noteiks laureātus un pasniegs apbalvojumus šādās nominācijās – „Gardākā” un „Cēlākā”. 

Aicinām savu dalību konkursam pieteikt, zvanot pa telefonu 26488684 Sniedzei Ragžei vai rakstot uz e-pastu sniedze.ragze@valka.lv.

Ar konkursa nolikumu varat iepazīties mājas lapā www.valka.lv sadaļā Robežtirgus.

Jau tradicionāli Lielā labdarības robežtirgus ideja un mērķis ir labdarība. Līdzekļi par tirdzniecības vietu nomu un loteriju tiek atvēlēti kādam konkrētam mērķim. Valkas un Valgas pašvaldību vadītāji un pārstāvji vienojās šī gada tirgus ieņēmumus ieguldīt unikālu šūpoļu uzstādīšanā uz Valkas – Valgas robežas.

Atzīmējot abu valstu 10 gadu iestāšanos Eiropas Savienībā, pasākumā piedalīsies arī pārstāvji no Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā un Igaunijā.

Arī šogad apmeklētājus iepriecinās daudzveidīga kultūras programma. Būs sporta aktivitātes, loterija. Pasākuma vadītāji programmu pieteiks gan latviešu, gan igauņu valodā.

Īpašs notikums - pasākuma laikā uz abu pilsētu robežas igauņu tautisko sporta veidu –spēkošanos ar siksnām rādīs Valkas un Valgas mēri! Redzēs, kurš kuru ievilks savā pusē!

Vairāk informācijas par pasākuma norisi – www.valka.lv sadaļā „Robežtirgus”.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide