Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pilsētas svētki: „Gadalaiki” ar specefektiem un trīsdimensiju sajūtām

Gulbenes Pilsētas svētkos - no 24. līdz 27.jūlijam - ikvienam to apmeklētājam būs iespējams apmeklēt dažādus pasākumus un iesaistīties dažādās aktivitātēs. Mūzikas un mākslas cienītāji 26.jūlijā Gulbenes stadionā varēs vērot interaktīvu koncertuzvedumu “Gadalaiki”, kas vedīs cauri četriem gadalaikiem, izmantojot maģiskus specefektus un trīsdimensiju sajūtas.

Jābauda kopumā

Koncertuzvedumā skanēs pasaulslavenas dziesmas, balādes, ārijas, dueti, mūziklu skaņdarbi, džeza, popmūzikas un rokmūzikas hīti. Uzstāsies operzvaigzne Sonora Vaice, mūsu novadniece populārā dziedātāja Anmary, jaunais un daudzsološais Daumants Kalniņš un visiem pazīstamais dziedātājs Andris Ērglis, kurš kopā ar grupu spēlēs arī ballē pēc koncerta.

“Šobrīd ir grūti runāt par sajūtām, kādas tās ir, uzstājoties saviem novadniekiem. Par tām varēšu spriest pēc koncerta, jo katrā vietā publika atšķiras. Ceru, ka Gulbenē klausītāji būs atsaucīgi, jo koncerts “Gadalaiki” patiešām ir brīnišķīgs. Neesmu skaitījusi, cik dziesmas izpildīšu koncertā, bet to ir diezgan daudz. Koncertu iesaku baudīt kopumā, ne tikai kā atsevišķu mākslinieku uzstāšanos. Koncertā dziesmas tiek izpildītas vairākās valodās. Man ir tā laime dziedāt visās no tām. Es ļoti ceru un ticu, ka cilvēkiem koncerts patiks,” saka dziedātāja Anmary.

Apvienosies dabas stihijas

Īpašais dejotājas, horeogrāfes Ievas Kemleres un viņas skatuves partneru veidotais horeogrāfiskais mīlas stāsts, papildināts ar specefektiem, izvedīs skatītāju cauri visiem gadalaikiem, ļaujot uz skatuves ieraudzīt visu četru gadalaiku burvību un raksturojošos elementus: sniegu, ledu, ūdeni, rudens vējus un viesuļvētras, kā arī izdzīvot neaizmirstamus emocionālus mirkļus.

Uz skatuves tiks savienotas dabas stihijas, kas muzikāli un horeogrāfiski vīsies cauri četriem gadalaikiem. Skatītāji varēs sajust sniegu, kas pēkšņi snigs vasarā, klausoties pasaulslavenā skaņdarbā. Varēs vērot skumjo šķiršanās deju vai dejot līdzi trakai vasaras dziesmai okeāna krastā, kā arī sajust rudenīgi brāzmainu vēju, nesot padebešos rudens lapas un pavadot gājputnus.

Maģiski ūdens un uguns priekšnesumi simbolizēs pāreju no viena gadalaika otrā, bet dziedātāji un dejotāji – pārmaiņas cilvēku attiecībās. Milzu bumba ar mākslinieku tajā uz skatuves, radiovadāmi gājputni, kas vēsta par rudeni, sniegs un slidotāji, dejotāju kaislības starp degošām lāpām un liesmu ūdenī, barokāla uguns strūklaku spēle uz operdīvas fona. Ēnu teātris, kas atkārto dejotāja kustību un vēl daudz interesantu efektu, kas ir raksturīgi katram gadalaikam. Īpašas videoprojekcijas, ēnu un gaismu spēles papildinās plašo sajūtu klāstu, bet katra koncertuzveduma noslēgumā – krāšņa uguņošana.

Koncerta režisors ir Valdis Pavlovskis, muzikālās aranžijas veidojis Kristaps Krievkalns, horeogrāfe – Ieva Kemlere, producente – Ieva Šteiberga, projekta direktors – Intars Gegusts.


Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide