Pilsētas svētki noslēdzas ar strūklaku šovu (papildināts ar video) 17

Sestdien pilsētas svētki noslēdzās ar pilsētnieku koncertu pie novada domes, kurā muzicēja mūsu pašu pieredzējušie mūziķi Normunds Mazūrs, grupas “Senči” un “Vilx” kopā ar jaunajiem talantiem - Sabīni Krilovu un Leldi Timofejevu.

Savukārt pilsētas stadionā liels daudzums skatītāju pulcējās uz muzikālo strūklaku šovu ar mūziķiem Ilonu Bageli un Ati Ieviņu, kā arī dejotājiem Ievu Kemleri un Ronaldu Šteinbergu. Lielā cilvēku pieplūduma dēļ koncerts kavējās pusstundu, taču jānožēlo nebija. Daudzi gulbenieši atzina, ka sen nav bijis pilsētas svētkos tik krāšņs un emocionāls koncerts. Vairāk foto: šeit.

Pievieno komentāru

Komentāri 17

PV, pats/i esi lauķis/e. To jau parāda intelekta līmenis.

pirms 7 gadiem, 2013.07.30 19:43

ussr

lai beidz te gaudot,TĀ vērts bija pagaidīt un ja būtu 4ls jāmaksā arī nekas,bija kolosāli

pirms 7 gadiem, 2013.07.30 17:12

PV

Re kā - lauķiem uzorganizē koncertu - un portāls pilns ar negācijām. Jūs esat kādreiz bijuši kādā lielā pasākumā, piemēram Madonnas koncertā vai, kaut vai, Prāta vētras - tur 4 stundas iepriekš jāiet, lai ar biļetēm tiktu iekšā....Deeeemm

pirms 7 gadiem, 2013.07.30 11:46

aira

superigs pasakums gulbene paldies organizatoriem malaci

pirms 7 gadiem, 2013.07.30 00:25

Beļaviete

Bija ļoti skaists koncerts, tiešām līdzvērtīgs Gulbenē, Pārsla, piekrītot jums ir Pērkona koncerts, kas bija kultūras namā. Beļavā arī gribētos.

pirms 7 gadiem, 2013.07.29 15:37

pirksts

Es atkal nesaprotu tos, kuri čīkst par kavēšanos. Vaitad tie, kas stāvēja rindā negribēja par samaksāto naudu arī kaut ko redzēt? Nemaz nebija žēl to cilvēku??? Tiem, kas sēdēja jau stadionā, bija tik šausmīgi grūti pagaidīt 30 min - pasēdēt un paklačoties ar savu līdznācēju?
Un pietam - kā tad pilsētas ciemiņi, kuri netika pie biļešu iepriekšpārdošanas un nebija plānojuši, ka mazā pilsētā būs tādas rindas? Pie kā tie vainīgi? Es būtu sēdējis kaut vel 30 minūtes, lai visi tiktu redzēt pasākumu pilnā apmērā.
Mums te Gulbenē pilnīgi un totāli trūkst līdzcietības - es atnācu laikā, tātad jāsāk tad, kad es atnācu. Tas nekas ka pie ieejas vēl stāv tūkstotis cilvēku, kuriem arī gribās svētkus.

P.S. Pasākums super! Cena super! Ja tikai tie cilvēki būtu mazāki čīkstuļi..

pirms 7 gadiem, 2013.07.29 14:21

Pārsla

kāds kaut ko nav sapratis. Es stadionā biju jau desmitos, man viss patika, izņemot to, ka pusstundas vietā stundu gaidīju, kad sāksies koncerts!

pirms 7 gadiem, 2013.07.29 11:24

darma

Pilnīgi piekrītu, ka apmeklejot pasākumu mums pašiem jārēķinās ar to, ka var būt rindas utm. Un tie , kas bija padomājuši un biļetes nopirkuši iepriekš samērā raiti tika iekšā. Savukārt tie, kas pēdējā mirklī devās uz koncertu, tad paši pa lielam vainīgi. Un, ja godīgi pasākuma sākumam nav jākavējas tādēļ, ka cilvēki nav izrēķinājuši savu laiku, jo jācin ir to cilvēku laiks, kas saplānojuši un arī ieradās savlaicīgi... autobuss tācu arī negaida , lai kāds, kas aizgulējies ierastos.
Paldies par jauko pasākumu:) Un arī paldies par demokrātisko cenu

pirms 7 gadiem, 2013.07.29 10:56

Dzirksts

Pārsla, Tev jau nu vienmēr kaut kas nepatiks un sāksi drukāt komentārus kaut vai šeit. Vienreiz iemācies saprast arī citus, nevis sevi. Visi arī ir cilvēki, ne tikai Tu! Mācies, mācies un vēlreiz MĀCIES!

pirms 7 gadiem, 2013.07.29 10:50

Līga

šis pasākums tiešām bija skaists. Paldies tiem cilvēkiem,kuri strādāja pie kasēm,apbrīnojama viņu pacietība,tas tiešām bija grūts darbs,tikai vajag šos darbiniekus novērtēt.Paldies kasierītēm par izturību.Tiksiimies nākošgad pilsētas svētku pasākumā.

pirms 7 gadiem, 2013.07.29 10:39

To Pārsla

Tu esi kārtejā gaudotāja,biļetes varēja nopirkt iepriekšpārdošanā,un nav te ko čīkstēt

pirms 7 gadiem, 2013.07.29 10:08

Pārsla

Jā, kaut ko tik skaistu un grandiozu mūsu mazā pilsētiņa sen nebija redzējusi. Ja nu vienīgi grupas "Pērkons" koncertu. Tomēr, manuprāt, bija ļoti negodīgi kavēt pusstundu tikai tāpēc, ka , lūk, liela rinda. Turklāt šī rinda nemazinājās arī koncerta laikā. Un vai tie, kas jau sēdēja stadionā, nav cilvēki, ka viņiem jāsēž vēl lieka pusstunda? manuprāt, nebija grūti prognozēt, ka par tik mazu ieejas maksu redzēt tik unikālu pasākumu gribētāju netrūks. tad nu bija iespēja par to padomāt jau iepriekš. Koncertam jāsākas laikus, vēl jo vairāk, ja šis laiks jau tā ir vēls. Daudziem līdzi bija bērni, kas nespēja sagaidīt koncerta beigas pāri punsaktij. Var jau teikt , ka nav ko ņemt bērnus līdzi uz tik vēlu pasākumu. Jā, var neņemt. es tomēr savu mazmeitiņu paņēmu, jo kas zina, kad atkal būs iespēja redzēt kaut ko tik unikālu. Par laimi, viņa neaizmiga un koncerts viņai ļoti patika :)

pirms 7 gadiem, 2013.07.29 09:31

Vineta

Jā, nākošgad vajadzētu 30 kasierus gar visu stadiona žogu un zemessargu bataljonu lentu uzlikšanai,bet ja padomā,diezvai tie tūkstoši vienalga pēdējās 5 minūtēs pirms koncerta tiktu iekšā.Es personīgi domāju,ka organizatori bija par visu padomājuši,es savai ģimenei iegādājos biļetes kultūras centrā iepriekšpārdošanā,kura bija uzsākta divas nedēļas pirms pasākuma.Paldies!

pirms 7 gadiem, 2013.07.28 22:45

to 21:30

Vēl viens tirliņš. Noguļ mājā pie teļuka līdz desmitiem un tad velkas uz stadionu. Paguli vēl ilgāk. Organizatori darīja visu iespējamo, bet stadions nav no gumijas. Viss bija o.k. Bet tādiem kā tev visu mūžu būs rindā jātāv! Pat uz kapiem!

pirms 7 gadiem, 2013.07.28 22:13

Apmeklētājs

Vajag laicīgi ierasties tad ar paspēs,ja pēdejo momentu ķer pats vainīgs un nevajag te gaudot,pasākums ok.

pirms 7 gadiem, 2013.07.28 21:34

.

Paldies visiem tiem organizatoriem, kuri līdz galam neizdomāja,ka pasākums pulcēs tūkstošus un rinda stadionā būs līdz pusnaktij, mīsies 200 metru garumā, bērniem būs jātaisnojas,ka strūklaku mājās vannā uztaisīšu, ka kārtējo reizi Kauns.
Koncerts fantastisks, par to runa nav.....visi tūkstoši,kas ir aizbraukuši prom no pilsētas , 2 x gadā tomēr atgriežas šeit,lai pastāvētu super garā rindā.
Uz tikšanos nākamgad, gulbenieši, tiksimies rindā!

pirms 7 gadiem, 2013.07.28 21:30

Kultūra un izklaide