Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pilsētas svētki: spēle "Zaļā punkta distance" 1

Kas ir Latvijas Zaļā punkta spēle " ZAĻĀ PUNKTA DISTANCE"? „Zaļā punkta distance" ir atraktīva un izzinoša spēle par zaļā dzīvesveida tēmu visai ģimenei. Tajā piedalīties var ikviens, bet uzvaras laurus plūks zinošākie, veiklākie un protams kā ikvienā spēlē - arī veiksmīgākie!

„Zaļajā punkta distancē" vienlaicīgi var piedalīties 3 dalībnieki. Spēli uzsākot, katram dalībniekam tiek piešķirts metamais un ejamais kauliņš, kā arī spēles anketa ar jautājumiem (ar atbilžu variantiem) un praktiskiem uzdevumiem.  

„Zaļā punkta distance" sastāv no 5 tematiskiem posmiem:

 

* videi draudzīga iepirkšanās veikalā


* atkritumu šķirošana mājās


* atkritumu šķirošana pie konteineriem


* neatstāj pēdas dabā!


* atkritumu otrā dzīve - pārstrāde

 

Spēlētājs met metamo kauliņu un veic attiecīgu gājienu skaitu. Uzkāpjot uz noteikta lauciņa, spēlētājam jāatbild uz jautājumu vai arī jāizpilda praktisks pārbaudes uzdevums par attiecīgā posma tēmu. Piemēram, uzkāpjot uz lauciņa posmā „videi draudzīga iepirkšanās veikalā", jautājums varētu būt sekojošs: kas jāņem līdzi, dodoties iepirkties uz veikalu? Pareizo atbildi dalībnieks atzīmē savā anketā.

 

Katrs spēles dalībnieks secīgi iziet cauri visiem 5 spēles posmiem. Kopējais izspēles laiks vienam dalībniekam neaizņem vairāk kā 15 minūtes. Tas, kurš pirmais no trim spēles dalībniekiem finišē, saņem Latvijas Zaļā punkta veicināšanas balvu. Savukārt izlozē par 3 balvām - jūras ceļojumiem 4 personām uz Stokholmu - piedalīsies tie 10-15 spēles dalībnieki, kuri uz jautājumiem būs atbildējuši un praktiskos uzdevumus būs izpildījuši visprecīzāk.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

.

vaig obligati 3 cilvekus un tas speles bus bus taka uz galdiniem?

pirms 7 gadiem, 2012.07.18 11:44

Kultūra un izklaide