Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pilsētas svētki: „Viktora Kazāka piemiņas kauss soļošanā"

Sacensības notiks 27.jūlijā pulksten 11.00 pie Jaunatnes parka (Gulbenē, Līkajā ielā). Distance pa Līko ielu starp Rīgas un O.Kalpaka ielām.

 

Sacensībās aicināts piedalīties ikviens Gulbenes pilsētas un novada iedzīvotājs bez vecuma ierobežojuma, kā arī ikviens Latvijas soļošanas cienītājs.

 

VECUMA GRUPAS UN DISTANCES

Sievietes, jaunietes, meitenes:

M 1998.g.dz.un jaun.meitenes 2 apļi 1 km

S I 1997.-78.g.dz.sievietes 6 apļi 3 km

S II 1977.g.dz.un vec.siev. 6 apļi 3 km

 

Vīrieši, jaunieši, zēni:

Z 1998.g.dz.un jaun.zēni 3 apļi 1 km

V I 1997.-78.g.dz.vīrieši 10 apļi 5 km

V II 1977.g.dz.un vec.vīr. 10 apļi 5 km

 

S II un V II grupas tiks vērtētas pēc Starptautiskās koeficientu sistēmas, atbilstoši vecumam un uzrādītajam rezultātam (kalkulators mājas lapā- www.howardgrubb.co.uk/athletics/wmalookup06.html), pārējām grupā pēc rezultāta.

 

PIETEIKUMI

Pieteikšanās sacensību dienā starta vietā (Jaunatnes parkā) no pl.9.30 - 10.30 vai iepriekšēja pieteikšanās sporta.centrs@gulbene.lv (Gerda), norādot dalībnieka vārdu, uzvārdu, dzimšanas datus, komandu. Katrs dalībnieks atbild par savu veselības stāvokli un fizisko sagatavotību.

 

SACENSĪBU VADĪBA

Gulbenes pilsētas pārvalde, sadarbībā ar Gulbenes kultūras un sporta centru. Galvenais tiesnesis - Jānis Ančs (26468621), Gerda Sirmā (t.26516538).

 

APBALVOŠANA

Sacensību 1.-3.vietu ieguvēji katrā vecuma grupā tiek apbalvoti ar piemiņas medaļām. Organizatori var apbalvot arī citās nominācijās, kā arī tiks izcīnīts „ceļojošais kauss".

 

FINANSIĀLIE NOSACĪJUMI

Izdevumus, kas saistīti ar sacensību sarīkošanu sedz rīkotāju organizācijas, bet līdzdalību sacensībās finansē dalībnieks pats vai komandējošā organizācija.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide