Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pilsētas svētki: visi aicināti piedalīties “ciskudrillī”! 2

"Ciskudrillis" ir atraktīvs riteņbrauciens ikvienam. Tajā var piedalīties individuāli un veidot komandas. Vai tā būtu kāda uzņēmuma komanda, labāko draugu komanda vai pat daudzdzīvokļu nama iemītnieku komanda, galvenais, lai ir azarts un labs noskaņojums.

Kultūras centra pasākumu organizators Edijs Frīdenbergs stāsta, ka pulcēšanās uz "ciskudrilli" notiek šopiektdien no pulksten 15.30 līdz 16.00 pie kultūras centra. Pēc nelielas informācijas un karšu izdales tiks dots starts un divu stundu laikā bez steigas, priecīgi, jautri, dziedot dziesmas un smejoties, "ciskudriļļa" dalībnieki dosies meklēt astoņus kontrolpunktus.

Kontrolpunktos būs jāizpilda uzdevumi, kas ir saistīti ar riteņiem. Dažos uzdevumos kaut kas būs jādara arī fiziski, vēl citos uzdevumos tiks pārbaudītas prāta spējas, būs jāzina arī ceļu satiksmes noteikumi. Izpildot uzdevumu, tiks saņemts drošu riteņbraukšanu simbolizējošs elements, kas tiks stiprināts pie riteņa. "Tā top Gulbenes "ciskudrillis"," saka E.Frīdenbergs. Ar šo "ciskudrilli" pulksten 18.00 visi tiks gaidīti, lai dotos jauniešu un "ciskudriļļa" kopējā gājienā, kurš sāksies no kultūras centra, tālāk pa O.Kaplaka ielu līdz Līkajai ielai, tad pa Līko ielu līdz Rīgas ielai, no Rīgas ielas līdz Ābeļu ielai. Gājiens beigsies centrālajā skvērā.


"Ja kādam nav riteņa, bet ar draugiem ir izdomājuši, ka vēlas piedalīties, tad domājam par atraktīvu apģērbu, domājam kā savu komandu nosaucam un kā sevi parādām, un droši veidojam "dzīvo" riteni. Var būt arī uzzīmēts ritenis vai bērnības trīsritenis. Viss, ko spējam iedomāties un kas saistās ar riteni," norāda E.Frīdenbergs.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

kaza

tāpēc, ka piektdien skaitās jauniešu diena un jauniešiem ir vasaras brīvdienas. un nav jau pirmo gadu tā. Tā ir bijis jau visu laiku, ka pasākumi sākas jau 5dien.

pirms 7 gadiem, 2012.07.26 08:23

Darbs

Man ir jautājums par to - kāpēc šis jaukais pasākums ir šādā laikā? Ar to es domāju - darba laikā???? Saprotu, ka vairums nestrādā, vai ir maiņu darbs, bet pārsvarā taču visi ir darbā.

pirms 7 gadiem, 2012.07.25 23:25

Kultūra un izklaide