Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pin Jāņu vainagu, nes uz redakciju un balvā saņem Jāņu sieru!

Tuvojas vasaras saulgrieži, kad atkal kalnos degs ugunskuru liesmas un skanēs līgodziesmas. Smaržos Jāņu zāles un taps krāšņi Jāņu vainagi. Portāls www.dzirkstele.lv no 6. jūnija un līdz 19.jūnijam izsludina konkursu "Visa laba Jāņu zāle...". Dodieties pļavās un mežu norās, plūciet ziedus, smilgas un citas zāles, ļaujieties fantāzijai un piniet vainagus! Nesiet tos uz redakciju, mēs tos izvietosim apskatei un fotografēsim, lai pēc tam ievietotu laikrakstā un portāla fotogalerijā. Ja jums jau ir iemūžināta Jāņu vainagu pīšana, galvā likšana un citi skaisti momenti par šo tēmu, sūtiet savas fotogrāfijas uz e-pastu: portals@dzirkstele.lv! Novēlam jums neaizmirstamas pirmsjāņu izjūtas, darinot skaistāko rotu vasaras uzvaras gājienam! Lai veicas!

 www.dzirkstele.lv
konkurss 
"Visa laba Jāņuzāle... "


 
Konkurss  notiek no 6. jūnija un ilgst līdz 19.jūnijam.
 
Nopin Jāņu vainagu un atnes uz  "Dzirksteles" redakciju  (O.Kalpaka iela 27a, Gulbenē)! Nofotografē visu, kas saistīts ar Jāņu vainagu pīšanu un galvā likšanu, kā arī pašu vainagu un sūti foto uz e-pastaadresi: portals@dzirkstele.lv!
 
Jāņu vainagam jāizmato tikai dabas materiāli. Gatavojot vainagus, saudzēsim dabu!
 
Gan atnesto Jāņu vainagu fotoattēli, gan jūsu atsūtītie fotoattēli par šo tēmu būs redzami portāla fotogalerijā "Visa laba Jāņuzāle...", kā arī laikrakstā "Dzirkstele".
 
Gan nopītos vainagus, gan iesūtītās fotogrāfijas vērtēs laikraksta "Dzirkstele" redakcijas darbinieku žūrija. Tiks noteikti 2 uzvarētāji:  viens - no atnestajiem vainagiem, otrs - no iesūtītajiem fotoattēliem, kā arī 4 veicināšanas balvas.

 

Uzvarētāji katrā grupā saņems mājās gatavotu Jāņu siera rituli.

 

Veicināšanas balvās - krūzītes ar "Dzirksteles" logo.
 
Uzvarētājus paziņosim 20.jūnijā.
 
Balvas varēs saņemt 21.jūnijā "Dzirksteles" redakcijā (Gulbenē, O.Kalpaka ielā 27a).
 
Tālruni informācijai  64471855, 26442258.

 

Redakcijas darbalaiks - katru darbdienu no pulksten 8.00 līdz pulksten 18.00.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide