Pirmais koncerts Alūksnē, ko klausīsies automašīnās! 3

Pielāgojoties šībrīža situācijai, Alūksnes Kultūras centrs radījis iespēju klausīties koncertu nedaudz neierastā formātā – 31.maijā pulksten 20.00 Alūksnes Kultūras centra stāvlaukumā notiks Aijas Andrejevas koncerts, kura apmeklētāji to klausīsies savās automašīnās.

Alūksnes ezera krastā, vienā no Latvijas skaistākajiem autostāvlaukumiem, izskanēs Aijas Andrejevas akustiskā koncertprogramma kopā ar Kasparu Ansonu (ģitāra) un Kasparu Pļavnieku (sitamie instrumenti).

Jāatzīmē, lai arī māksliniece uzstāsies uz skatuves un klātienē, koncerts būs dzirdams tikai automašīnās esošajiem cilvēkiem. Tehniskās instrukcijas katrs auto - koncerta apmeklētājs saņems pasākuma norises vietā.

Šis unikālais, varētu pat teikt, vēsturiskais notikums būs jauna pieredze un interesants piedzīvojums ikvienam – gan pašai māksliniecei, gan organizatoriem, gan arī apmeklētājiem.

Kārtību koncerta vietā nodrošinās Valsts policija un Alūksnes pašvaldības policija, koncerta norises vietā tiks veikti visi valstī noteiktās ārkārtējās situācijas drošības pasākumi, ieskaitot Kultūras ministrijas izstrādātās vadlīnijas (sanitārais protokols).

Vadoties pēc publiski atrodamās informācijas, šis varētu būt tikai otrais šāda veida koncerts Latvijā! Pirmā gods tika ģitāristam Mārcim Auziņam, kura koncerts izskanēja 16.maijā Ādažos.

Svarīga informācija Alūksnes koncerta apmeklētājiem:

- auto biļetes (viena iebraukšanas biļete vienai automašīnai) koncertam var iegādāties iepriekšpārdošanā Alūksnes Kultūras centrā, "Biļešu paradīzes" kasēs vai “www.bilesuparadize.lv”;

- auto vietu skaits koncerta norises vietā ir ierobežots;

- katrā mašīnā drīkst atrasties tikai vienas mājsaimniecības pārstāvji;

- koncerta teritorijā atļauta iebraukšana tikai vieglajām automašīnām;

- auto biļete jāuzrāda, iebraucot teritorijā;

- koncerta norises laikā no automašīnām izkāpt nav atļauts;

- teritorijā nebūs izvietotas tirdzniecības vietas un labierīcības;

- pasākuma norises ilgums - aptuveni 1 stunda.

Apmeklētāji tiek aicināti izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt pasākumu, ja ir elpceļu infekcijas slimības simptomi (drudzis, klepus, elpas trūkums), kā arī tad, ja uz jums attiecas pašizolācijas, karantīnas vai izolācijas nosacījumi atbilstoši Ministru kabineta 2020.gada 12.marta rīkojuma Nr.103 „Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” 4.12.apakšpunktam.


Pievieno komentāru

Komentāri 3

...

Tā pat notiek arī brīvdabas kino, Tv intervijā cilvēki pauda pozitīvas emocijas, esot kaut kas nebijis, kas tikai kino redzēts.

pirms gada, 2020.05.21 16:27

Kultūra un izklaide