Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pirmie Smiltenes novada „Teātra svētki” Mēros – Barona Bundula muižā

27. un 28. maijā visi novada iedzīvotāji un viesi būs mīļi gaidīti Bilskas pagasta Mēru muižā, kur norisināsies pirmie Smiltenes novada „Teātra svētki". Tajos vienkopus pulcēsies visi novada amatierteātra kolektīvi.

27.maijā būs iespēja noskatīties trīs izrādes:  

* plkst. 1700 Tautas namā, Smiltenes pagasta amatierteātra "TRĪNIS" izrāde - E.Vulfs "Līnis murdā"

režisore Anita Bērziņa;

 

* plkst. 1900 Brīvā dabā, Blomes pagasta amatierteātra „NENOLAID RUMPI" izrāde - P.Putniņš "Ar būdu uz baznīcu", režisore Gita Skadiņa,


* plkst. 2100 Tautas namā, Palsmanes pagasta teātra mīļu kopas izrāde - I.Bauere "Meklējot ideālu partneri", režisore Zinaida Bērza

 

28.maijā jau no plkst. 10.00 Mēru muižas laukumā jūs gaidīs pats Barons Bunduls ar Smiltenes novada amatiermākslas kolektīviem.

 

Visas dienas garumā notiks amatnieku andelēšanās ar lauku labumiem un kārtīga muižas alus baudīšana.

 

Barons Bunduls gan lielus, gan mazus aicinās uz dažādām „Joku bez maksas pilna cepure!" aktivitātēm - animācijas filmu veidošanu, kopīgu gleznošanu, dziedāšanu un teātra spēlēšanu.

 

Tāpat varēs doties romantiskā braucienā ar barona Bundula Līgano un kopā ar Mārtiņu Sirmo gatavot muižas cienīgu mielastu.

 

Dienas novakarē būs iespēja vērot teātra svētku grandiozu kulmināciju - dalībnieku gājienu no Birzuļu tautas nama uz barona Bundula pili un amatierteātra kolektīvu un lūgto goda viesu sveicienu muižas namatēvam Baronam Bundulam.

 

Ceremonijas izskaņā apmeklētājiem būs iespēja redzēt Birzuļu tautas nama dramatiskā kolektīva "MĒRIS" izrādi - A.Banka "Barona Bundula atgriešanās", režisore Ingrīda Sovere, pēc kuras notiks aktieru tikšanās ar skatītājiem, kopīga fotografēšanās un autogrāfu sniegšana.

 

Plkst. 21.00 skaļākā zaļumballe kopā ar - Kokmuižas muzikantiem, Klaidoni, Credo.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide