Pirmo reizi notiek mūsdienu deju grupu konkurss

Gulbenes kultūras centrā 2.aprīlī pirmo reizi notika mūsdienu deju grupu konkurss, kurā savu dejotprasmi atklāja deviņas grupas. Žūrija dejotāju sniegumu šoreiz nevērtēja ar punktiem, bet katrai grupai piešķīra savu titulu, kā arī žūrijas simpātiju balvu. Arī skatītājiem, kuri konkursa laikā neskopojās ar ilgstošiem aplausiem un bravo saucieniem, ņemot talkā žetonus, bija iespējams balsot par savu simpātiju.

Tituli un pateicības

Žūrijas simpātiju balvu konkursā saņēma Kalnienas tautas nama līnijdeju grupa “Tagad”, ko vada Spulga Upāne. Savukārt vislielāko skatītāju balsojumu ieguva Kalnienas tautas nama bērnu breika grupa “B-boys” un tās vadītāja Marina Nagle. Abas grupas balvā saņēma kūku bodes “Gardums” sarūpētās tortes.

Pateicības rakstu un titulu “Saulainas dzīvesprieks” žūrija piešķīra Stāmerienas tautas nama līnijdeju grupai “Kamene” (vadītāja Solvita Skopāne),

Austrumu deju grupa “Habibi” saņēma titulu “Eksotiskais košums” (vadītāja Valda Lapiņa).

Gulbenes kultūras centra senioru līnijdeju grupa “Leno” (vadītāja S.Upāne) līdz ar Pateicību ieguva titulu “Romantiski priecīgās”.

“Precīzi ritmiskās” - šo titulu izcīnīja Gulbenes līnijdeju grupa “Mistērija” (vadītāja S.Skopāne).

Stradu pagasta senioru Eiropas deju grupai “Baltābele” (vadītāja L.Augstkalne) - tituls “Klasiskā elegance.

Līgo kultūras nama dāmu deju grupai “Madaras” (vadītāja Anitra Markoviča) - tituls “Pavasarīgās”.

Mājās ar Pateicību un titulu “Atraktīvi stilīgās” (vadītāja Elīna Krēsliņa) atgriezās Lejasciema kultūras nama līnijdeju grupa “Dzinteles”.


Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide