Pirmo reizi notiks mūsdienu deju konkurss 3

Gulbenes kultūras centrā 2.aprīlī pulksten 14.00 pirmo reizi notiks Gulbenes novada mūsdienu deju grupu konkurss.

“Dejas pasaulē ievedīs grupas no Gulbenes, Kalnienas, Lejasciema, Līgo, Stāmerienas un Stradiem. Nāc un atbalsti savu favorītu, jo tieši skatītāju simpātiju balsojums noteiks konkursa uzvarētāju,” aicina Gulbenes novada domes Izglītības, kultūras un sporta nodaļas konsultante Dārta Dīvāne.

Dejotprasmi rādīs Gulbenes līnijdeju grupa “Mistērija” un “Trešdienas meitenes”, senioru līnijdeju grupa “Leno”. Dejos arī Austrumu deju grupa “Habibi”, Lejasciema līnijdeju grupa “Dzinteles”, Stāmerienas līnijdeju grupa “Kamene”, Līgo dāmu deju grupa “Madaras”, Stradu Eiropas deju grupa “Baltābele” un Kalnienas līnijdeju grupa “Tagad”, kā arī Kalnienas breika grupa “B-boys”. Īpašie viesi pasākumā būs līnijdeju grupa “Raganiņas” no Gulbenes.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Dejot ir skaisti

Līnijdeju dzimtene ir Amerika, kur kovboji pārdzenot lopu barus no vienas teritorijas uz citu, ilgstoši atradās prom no mājām un vakaros, īsinot laiku dejoja stāvot vienā līnijā, jo pāru dejām nebija partneru. Par spīti tam, ka šīs dejas ir izteikti vīrišķīgas, tās guvušas plašu atsauksmi sieviešu vidū, jo tā iespējams draugu vidū relaksēties pēc darba ikdienas, negaidot vai kāds tevi uzlūgs uz deju. Tāpat arī līnijdejas attīsta fizisko sagatavotību un nostiprina veselību.

pirms 3 gadiem, 2017.03.30 13:29

deja

Mūsdienu dejas programmā ietilpst: Hip-hop, House, Hip-hop New style, Hip-hop LA style, Popping, Waacking, Voguing, Dancehall, K-Pop, Urban Choreography, Strechings, klasikas pamati, dejas kompozīcija, dejas improvizācija, dejas teorija (skatuves kultūra, dejas vēsture, sacensību taktika).

pirms 3 gadiem, 2017.03.30 13:37

HUMPALA

LAI LEC TĀ,KA KRĪT NO LUPATĀM ĀRĀ RIEPA AR VISĀM STRIJĀM!!!!!! ;):):)

pirms 3 gadiem, 2017.04.01 08:13

Kultūra un izklaide