Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pirts sacensībās Ilzenē uzvar lejasciemieši

Sestdien Ilzenē pirmo reizi Latvijā notika pirts orientēšanās sacensības "No pirts uz pirti". Vienpadsmit komandu sīvā konkurencē uzvarēja Lejasciema komanda "Krītiņi", kurā startēja Elīna Šķendere, Valda Šķendere, Ivars Šķenders un Uģis Bārbals. Uzvarētāji balvā ieguva pirts ķipīti un pirts cepuri.

2.vietu ieguva komanda “Lauku ceļotāji” no Ilzenes, kurā startēja Madara Jaškove, Atis Kļavs, Arnis Valgums un Zaiga Gutka. Arī 3.vietu ieguva ilzeniešu komanda ar nosaukumu “Marta kaķi”. Komandā startēja Santa Melece, Dace Kārkliņa, Mārtiņš Jaškovs un Ģirts Kazaks.

Katrai komandai pirtī bija jāveic saimnieku sarūpēti uzdevumi, kā arī pēc pašu vēlēšanās varēja nodoties pirts galvenajam rituālam – pērties. Kopumā pasākumā iesaistījās astoņas pirtis - “Gratskalni” (Gundars Melecis), “Ozollejas” (Dace Brūniņa), “Sapnīši”(Gatis Vērsis), “Siveci” (Gatis Salmiņš), “Paipalas” (Mārtiņš Kaparšmits), “Apiņi” (Raimonds Melecis un Lāsma Melece), “Čigānu pirts- Egles” (Ārija Vērse) un centra “Dailes” pirts (Linda Laiva).

Dalībnieki noteica arī Ilzenes pagasta iecienītāko pirti. Šo godu ieguva Ārijas un Gata Vēršu pirts “Sapnīši”.

Ilzenes sporta darba organizatore Aira Vērse stāsta, ka pasākuma lielākais pārsteigums bijusi Rīgas komanda. Pasākums guvis lielu atsaucību un dalībnieki jau sacensību dienā interesējušies, kad nākameiz notiks sacensības.

A.Vērse izsaka lielu pateicību visiem pirts saimniekiem un organizatoru komandai, kas neatteica palīdzību sacensību organizēšanā.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide