Plenērā glezno Gulbeni 3

No 7. līdz 11. augustam Gulbenē notiek glezniecības plenērs, kurā piedalās amatieri un ikviens, kam radošās aktivitātes glezniecībā ir kā prieks, atpūta, atkāpe no ikdienas. Par to informē Gulbenes novada mājaslapa.

“Uz plenēru ir pieteikušies 23 cilvēki – ne tikai no novada, bet arī no Rēzeknes un Rīgas. Protams, aizņemtības dēļ, cilvēku skaits var mainīties – kuru dienu vairāk, kuru mazāk. Visa mūsu darbība ir atkarīga no laika apstākļiem. Galvenokārt darbosimies pilsētas parkos, ja līs – strādāsim bijušās Bērzu skolas telpās. Lielākā daļa dalībnieku ir cilvēki, kas vēlas papildināt esošās zināšanas, un ir arī tādi, kas nav mēģinājuši vispār,” stāsta plenēra organizatore Ilvija Juškevica.

Piektdien, 11.augustā, plenēra noslēgumā no pulksten 17.00 līdz 20.00 reklāmas darbnīcas KOPA teritorijā Kalpaka ielā 70 varēs aplūkot plenēra izstādi.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Vietejais

Labak butu domajusi ka palidzet lai nesagrust musu pils. Jo vietejai varai ir nosplauties par to

pirms 3 gadiem, 2017.08.13 22:13

Jauki

Bravo ! Vainīgais pils sagrūšanā atrasts :) Liksim mieru varai un pils saimniekiem, sāksim gānīt tos, kas savās gleznās un fotogrāfijās mēģina apstādināt un saglabāt vēsturei mirkli pirms beigām ...

pirms 3 gadiem, 2017.08.15 10:05

Atbilde "VIETĒJAIS"

..un ko varētu vienkāršs cilvēks palīdzēt?
Ja ar domu spēku vien būtu līdzēts - pilsēta zeltu un plauktu!
Smieklīgs komentārs, ej un dari VIETĒJAIS!

pirms 3 gadiem, 2017.08.17 20:29

Kultūra un izklaide